Dodany: 17.02.2019 11:49|Autor: woman

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

Kathryn Croft Nigdy Nie Zapomnisz wymienię

Kathryn Croft Nigdy Nie zapomnisz rok wydania 2015 wymienię na powieści z mojej półki na liście http://lubimyczytac.pl/profil/1830508/woman/biblio​teczka/szczegoly?fbclid=IwAR2aXD2VWSlzgmszjdl3EoSc​rkwQSDsa8MVg2R8XwFC63kbccRNivwYtNY0
Zapraszam na mój fan page prowadzę wymianę i sprzedaż książek https://www.facebook.com/mariap350/?modal=admin_to​do_tour

Opis
Każdy ma sekrety. Ale niektóre bywają wyjątkowo groźne.

Kolejny elektryzujący thriller bestsellerowej brytyjskiej autorki. Poprzednie książki Kathryn Croft: "Córeczka", "Tylko jedno kłamstwo", "Nie ufaj nikomu" – stały się w Polsce wydawniczymi hitami i błyskawicznie wspięły się na szczyt listy bestsellerów.

"Nigdy nie zapomnisz" ma ogromne szanse, by powtórzyć ten sukces. Tym razem autorka przeszła samą siebie!

Fenomenalna historia! Wciąga od pierwszej strony i sprawia, że chcesz więcej.

Leah Mills wiedzie życie uciekinierki i wciąż próbuje wymazać z pamięci wstrząsające wydarzenia z przeszłości. Samotna, pozbawiona przyjaciół i miłości, izoluje się od świata, jednak gdy na horyzoncie pojawia się Julian, bohaterka zaczyna wierzyć, że w końcu uda się jej ułożyć sobie życie.

Ale Julian chyba nie jest tym, kim się wydaje, a przeszłość i tak o sobie przypomina.

W rocznicę tamtego przerażającego dnia Leah otrzymuje kartkę z życzeniami. Dociera do niej, że jest ktoś, kto nie pozwoli jej zapomnieć i nie spocznie, dopóki nie zniszczy namiastki normalnego życia, jaką sobie stworzyła.

Ale czy Leah rzeczywiście jest tylko niewinną ofiarą, czy może zasłużyła na karę? Czy ktokolwiek będzie mógł ją zrozumieć… i jej wybaczyć?

Nie można uciec przed przeszłością.