Wyjazd weekendowy do Łodzi: 22-24.03.2019 r.

Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Data dodania: 2019-02-04 10:53

8 osób poleca ten tekst.

Drodzy Biblionetkowicze,

powoli zbliża się termin (22-24.03.2019 r.) zlotu w Łodzi.

Cały wątek zlotowy znajduje się tutaj: Biblionetka na wyjeździe weekendowym

Proszę o informację, kto decyduje się z nami spotkać. Spać będziemy w Nu Hotel. Obecnie mam rezerwację na 25 miejsc.

Zapraszam do zapisów :)

komentarzy: 8

Użytkownik: joanna.syrenka 2019-02-04 14:59 napisał(a):

Odpowiedź na: Drodzy Biblionetkowicze,... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Teraz nie wiem gdzie komentować, tu czy na tamtym wątku 😊
Mnie jednak nie zapisuj, bo ja przyjadę w sobotę bez nocowania.

Użytkownik: jakozak 2019-02-04 17:27 napisał(a):

Ja! Poproszę jedynkę z łazienką. :-)

Użytkownik: Marylek 2019-02-04 17:28 napisał(a):

Ja już mam plan zajęć i mogę powiedzieć, że nie jadę. Weekend 23-23 III mam pracujący. :(

Użytkownik: Stephanie 2019-02-04 17:59 napisał(a):

Potwierdzam chęć udziału w całym spotkaniu.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-04 19:21 napisał(a):

To kto jest chętny na zlot, a będzie nocować w Nu Hotel- niech do mnie pisze pw z pytaniem o zaliczkę.

Zadatek w wysokości 30zl.

Użytkownik: jakozak 2019-02-05 09:04 napisał(a):

Kasiu. Gdzie jest ten post (czy jak tam się to zwie) na Forum?
Wchodzę w niego tylko przez Komentarze. Nie ma w spotkaniach. Może mało kto to widzi?

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2019-02-05 17:36 napisał(a):

My się niestety nie możemy zdeklarować - grafik dyżurowy będzie po 20 lutego, a w tej chwili jest taki układ, że nawet gdyby Miciuś wskazał weekend, który chce mieć wolny, wcale nie ma gwarancji, że będzie miał. Większe szanse na ten drugi, przynajmniej jak o mnie chodzi.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-05 17:49 napisał(a):

Odpowiedź na: My się niestety nie możem... | dot59Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Spokojnie, będę miała w zapasie 2-3 miejsca :)