Nowe życie Jakuba Małeckiego

Książki i okolice> Pisarze> Małecki Jakub

Autor: Venetina

Data dodania: 2019-02-04 06:35

Witajcie! Zanim postanowię spróbować dodać pierwszą książkę do Biblionetki, lepiej zapytam bardziej doświadczonych biblionetkowiczów. W katalogu Biblionetki nie znajduję powieści "Nowe życie" Jakuba Małeckiego. Czy jest jakiś powód, dla którego do tej pory nie została skatalogowana? A może została, tylko jest ujęta w jakiś inny, nietypowy sposób? "Cudu" Forsytha też się musiałam naszukać, zanim go odkryłam w pewnej antologii. Jak to zatem jest z tym Nowym życiem? Ktoś coś wie?

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-04 08:08 napisał(a):

Odpowiedź na: Witajcie! Zanim postanowi... | Venetina Pokaż rodzica

A możesz coś więcej napisać o tej pozycji, ponieważ nie znalazłam na oficjalnej stronie autora w bibliografii takiej książki, ani w BN, ani w Empiku.

Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2019-02-04 12:20 napisał(a):

Odpowiedź na: A możesz coś więcej napis... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Jest audiobook "serialowy": https://www.storytel.com/pl/pl/authors/42350-Jakub-Malecki

Nikt tego nie dodał, bo to chyba mało popularna forma wśród użytkowników. :-)
Szczerze mówiąc nie bardzo wiem, jak to ugryźć od strony katalogwej, ale chyba trzeba traktować jako całość, mimo ukazywania się po jednym odcinku.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-04 12:25 napisał(a):

Odpowiedź na: Jest audiobook "serialowy... | wwwojtusOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Tutaj jest to opisane: https://www.gloskultury.pl/nowe-zycies1e1-wrazenia/

Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2019-02-04 12:57 napisał(a):

Odpowiedź na: Tutaj jest to opisane: ht... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

No tak, to utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba taki sezon traktować jako całość.
Warto chyba takie audiobooki oznaczyć serią wydawniczą "Storytel Original", bo już trochę tego jest: https://www.storytel.com/pl/pl/publishers/536-Storytel-Original