Dodany: 29.01.2019 15:22|Autor: Markettka

Czytatnik: Notatnik

Przeczytane w 2018 r.

1. Holandia: Presja depresji (Orzechowski Marek) [Akcja Własna Biblioteczka]
2. Portret Doriana Graya (Wilde Oscar) [EN] [powtórka][Akcja Własna Biblioteczka]
3. Kanada: Ulubiony kraj świata (Wężyk Katarzyna) (4,0)[Akcja Własna Biblioteczka]
4. Poprawka z matury (Woydyłło Ewa (Woydyłło-Osiatyńska Ewa)) [powtórka][Akcja Własna Biblioteczka]
5. Toksyczny wstyd: Jak uzdrowić wstyd, który cię zniewala (Bradshaw John) [powtórka][Akcja Własna Biblioteczka]
6. Ikigai: Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia (Miralles Francesc, García Héctor) [powtórka][Akcja Własna Biblioteczka] [NL]
Rekin i baran: Życie w cieniu islandzkich wulkanów (Biernat Adam, Biernat Marta) [Akcja Własna Biblioteczka]
8. Święto nieistotności (Kundera Milan) [Akcja Własna Biblioteczka] [Akcja Booki Świata z krajów, w których byłam - Francja]
9. Tulipanowa gorączka (Moggach Deborah) [Akcja Booki Świata z krajów, w których byłam - Holandia]
10. Hygge: Klucz do szczęścia (Wiking Meik) [powtórka][Akcja Własna Biblioteczka]
11. Joke van Leeuwen, Toen mijn vader een struik werd (4/6)[Akcja Własna Biblioteczka] [Akcja Booki Świata z krajów, w których byłam - Holandia] [NL]
12. Kaprysik: Damskie historie (Szczygieł Mariusz) [Akcja Własna Biblioteczka]
13. Morderca z Fryzji Wschodniej (Wolf Klaus-Peter) [Akcja Własna Biblioteczka]
14.Mistrz i Małgorzata (Bułhakow Michaił (Bułhakow Michał)) [powtórka] [Akcja Własna Biblioteczka]