Dodany: 28.01.2019 12:40|Autor: patrycja.kry

To nie jest książka o chorowaniu

Książka trafiła w moje ręce przypadkiem – jako dawka prawdziwego optymizmu na nowy rok. Świetna, wzruszająca, pełna nadziei, dająca siłę, energię oraz całkiem nowe spojrzenie na świat. Dzięki niej możemy przypomnieć sobie jak silne są kobiety oraz zrozumieć, że większość naszych problemów jest niczym w obliczu choroby. Uczy cieszyć się z małych rzeczy i doceniać to co mamy.

W książce poznajemy dziesięć wzruszających historii kobiet, które zachorowały na raka piersi. Towarzyszymy im podczas procesu leczenia – chorowania całkiem innego. Kobiety te łamią stereotypy, spełniają marzenia, nawiązują przyjaźnie – żyją pełnią życia! Czytając tę książkę, podziwiałam te kobiety za wszystko. Ich postawa zaimponowała mi, dała do myślenia – dzięki tej książce nasunęło się mnóstwo refleksji.

Gratuluję tym kobietom – tego, że nie poddały się i walczyły o siebie. Niech będą inspiracją dla wszystkich tych, które znalazły się w takiej sytuacji. Nie jest to książka tylko dla osób chorych, to także książka dla zdrowych – pozwala spojrzeć na wszystko z innej perspektywy.