Dodany: 15.01.2019 20:19|Autor: wika123

Książki i okolice> Pomoc

Zapomniany tytuł, bardzo proszę o pomoc {była próba zabójstwa w spa}

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu książki z gatunku romans/kryminał. Oto fragmenty fabuły które pamiętam:
Kobieta wraca do rodzinnego miasteczka w Ameryce (Texas/Arizona, pamiętam, że powtarzano iż jest bardzo gorąco, bohaterka używała nawet jakiejś osłony na auto)
Bohaterka w początkowej części książki na imprezie wpada do basenu.Na tej imprezie spotyka jej przyszłego kochanka.
Nocuje w motelu, w dalszej części książki facet z którym zaczyna się spotykać, ją tam odwozi, recepcjonista ma z tym problem że kobieta ma gościa w pokoju (była jakaś wzmianka o zepsutych drzwiach balkonowych)
Była próba zabójstwa w jacuzi, jakaś laska chciała ją walnąć ciężarkiem w głowę. Na końcu w tym samym spa ktoś próbuję zabić głównych bohaterów w saunie- próbuje ich "ugotować". Kilka dni wcześniej facet głównej bohaterki został postrzelony w ramie. winnymi była jakaś mordercza para pracownicy spa.

Wiem, że to dziwne szczegóły ale niestety nie pamiętam żadnych imion. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, może dodatkowe pytania. Od kilku tygodni książka nie wychodzi mi z głowy
Użytkownik: wika123 18.01.2019 03:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Białe kłamstwa | Aril27
Tak!! dziękuję bardzo za pomoc