Nowe wydanie "Dalekiej Północy" A. Rogalskiego - ebook do pobrania za darmo.

Książki i okolice> Książki w ogóle

Autor: Małgorzata_

Data dodania: 2018-12-21 17:23

"Dzisiaj prawie zapomniana proza Rogalskiego to niezwykły dokument dorastania w czasach chaosu. Podzielona na dwie części, pokazująca dramat wojennej codzienności Warszawy i - nie mniejszy - dramat dorastania w przedwojennym Rawiczu – powieść, zaskakuje zdolnościami kreacji, językiem. Rogalski miał wielki talent, który nie miał kiedy się rozwinąć. Ten sprzedawca papierosów z kiosku na Piekarskiej, "krąży koło tej śmierci, rzeczywistość ujmuje w kategorie swej młodziutkiej filozofii, swego śmiałego talentu. Śmierć – śmierć, świat w swej nieprzejrzanej dziwności", jak pisała Nałkowska.

Nowe, poprawione wydanie przygotowały Kurzojady, blog o książkach niekoniecznie najnowszych. Obszerną notę biograficzną opracował Wojciech Szot (Kurzojady). Okładka jest dziełem Hansa i Karoliny Lijklema (Lijklema Studio), ebooka złożyliśmy dzięki Elibri.com.pl, a patronuje Nogaś na stronie. Za pomoc, rady i wsparcie dziękujemy profesorowi Piotrowi Mitznerowi, bez którego pewnie nigdy byśmy się z Rogalskim nie spotkali".

Powieść w formie ebooka można pobrać za darmo ze strony Kurzojady - https://www.kurzojady.pl/2223-alfred-rogalski-daleka-polnoc-ebook-za-free?fbclid=IwAR13kgnzziqy68nBa8HTqsFuUdT3TVULaDGYyUptSbNPvhqqkgKZYidcXBU

Użytkownik: Małgorzata_ 2018-12-21 17:36 napisał(a):

Odpowiedź na: "Dzisiaj prawie zapom... | Małgorzata_ Pokaż rodzica

LINK DO POBRANIA EBOOKA - https://www.kurzojady.pl/2223-alfred-rogalski-daleka-polnoc-ebook-za-free>

Niestety, nie wiem z jakiego powodu, ale nie mogę wstawić linka przekierowującego od razu na stronę :(

Użytkownik: Małgorzata_ 2018-12-21 17:37 napisał(a):

Odpowiedź na: LINK DO POBRANIA EBOOKA -... | Małgorzata_ Pokaż rodzica

Ooo. a jednak się udało :D