Dodany: 06.09.2010 16:26|Autor: tynulec

Książki i okolice> Książki w szczególe> Ptasiek (Wharton William (właśc. Du Aime Albert))

Fenomenalna historia o spełnianiu nieprawdopodobnego marzenia

Dla mnie fenomenalna opowieść o niezwykłym chłopcu, który z ogromną pasją realizował swoje nieprawdopodobne marzenie! Nie mogłam się oderwać od fragmentów, gdzie narratorem jest Ptasiek. Fragmenty Ala czytałam dosyć szybko, tak by znowu być w świecie Ptaśka. Szczegółowy opis życia kanarków był dla mnie bardzo wciągający. Zastanawiałam się skąd Wharton tyle wiedział o tych ptakach?! Niezwykle mądry, główny bohater powieści wzbudzał we mnie podziw! Bo nie znam wielu ludzi, którzy z taką pasją dążą do realizacji swoich marzeń. Długo będę pamiętać tę niezwykłą historię!
Użytkownik: anchesenamon 10.09.2010 12:04 napisał(a):
Odpowiedź na: Dla mnie fenomenalna opow... | tynulec
Mnie też bardzo podobała się ta książka, chociaż czytałam ją już dawno. I skłoniła mnie do sięgnięcia po inne powieści Whartona : "Tato" i "W księżycową jasną noc". Ta ostatnia dosłownie powaliła mnie na łopatki :D A skoro tak podobał Ci się "Ptasiek", zawsze możesz obejrzeć film na podstawie tej ksiązki. Ala gra tam Nicolas Cage :)