Wielka polska twórczyni komiksu nie żyje

Książki i okolice> Pisarze> Pawel Szarlota (Pawel-Kroll Eugenia Szarlota)

Autor: LouriOpiekun BiblioNETki

Data dodania: 2018-09-14 19:38

7.09.2018 zmarła w wieku zaledwie 68 lat Szarlota Pawel, wielka twórczyni komiksu. Obdarzona była wielką wyobraźnią i świetnym poczuciem humoru - jej historie i postaci rozświetlały mroki czasów PRL-u, a na zawsze pozostaną w panteonie komiksu Polskiego - i w mojej kolekcji najlepszych komiksów.

Użytkownik: Ged 2018-09-14 23:31 napisał(a):

Odpowiedź na: 7.09.2018 zmarła w wieku ... | LouriOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Odeszła pierwsza dama polskiego komiksu, jak to dziś napisano... Pozostanie w pamięci wielu czytelników.

Użytkownik: beatrixCenci 2018-09-15 01:30 napisał(a):

[*] Nadal pamiętam przygody Jonki, Jona i Kleksa...

Użytkownik: Sten 2018-09-15 09:35 napisał(a):

Nie zdawałem sobie sprawy, że to ona, a nie on.

Użytkownik: margines 2018-09-17 16:51 napisał(a):

Przygody Jonki, Jona i Kleksa, Kubuś Piekielny… jedni z bohaterów mojego dzieciństwa, a i wracam do nich co jakiś czas:)
Rzeczywiście, bardzo lubię tę porządną dawkę fantazji!:)

Użytkownik: DarthTom 2018-09-17 23:05 napisał(a):

Jej komiksy o Kleksie - klasyka przez duże K. Wielka strata dla wszystkich fanów....