Dodany: 05.09.2018 13:01|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Henry Cavill zagra Wiedźmina

To już oficjalne! Wiemy, kto wcieli się w rolę Geralta z Rivii w serialu „Wiedźmin”. Będzie to Henry Cavill, znany z roli Supermana. Informację zamieściła na swoim Twitterze główna producentka serialu, Lauren S. Hissrich i jednocześnie potwierdził ją Netflix.

Był pierwszym aktorem, z którym się spotkałam. Nie miałam jeszcze wybranych scenarzystów, nie miałam scenariusza jedynie zielone światło i mnóstwo pasji. To było cztery miesiące temu i nie zapomnę tej energii, którą ze sobą wniósł. On JEST Geraltem. Zawsze nim był. Jestem zachwycona, mogąc powitać HENRY’EGO CAVILLA w ekpie „Wiedźmina” – napisała Hissrich.

Henry Cavill to angielski aktor. Urodził się i dorastał w Jersey na Wyspach Normandzkich w Wielkiej Brytanii, pomiędzy Anglią i Francją. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 2001 roku w filmie „Laguna" u boku Joego Mantegni, Emmanuelle Seigner i Charles’a Aznavoura. W 2007 roku wcielił się w rolę księcia Suffolk Charlesa Brandona w serialu „Dynastia Tudorów”, a w tym roku mogliśmy oglądać go w „Mission: Impossible – Fallout”.

Co sądzicie o tym wyborze?

Zdjęcie: David Shankbone - David Shankbone, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=6684974

Użytkownik: Stormbringer 05.09.2018 13:27 napisał(a):
Odpowiedź na: To już oficjalne! Wiemy... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Bardzo zaskoczył mnie ten wybór, bo sądziłem, że pozostanie w sferze plotek, ale to bardzo ciekawa decyzja. Cavill jest podobno entuzjastą książkowego pierwowzoru, co też na pewno nie zaszkodzi. :) Trzymam kciuki.
Użytkownik: maramara 05.09.2018 18:21 napisał(a):
Odpowiedź na: To już oficjalne! Wiemy... | WiadomościOpiekun BiblioNETki