Dodany: 07.08.2018 13:31|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Kupuj książki i e-booki 15 zł taniej

Od 1 sierpnia 2018 roku w sklepie Ravelo.pl oraz Księgarni Internetowej PWN dostępna jest nowa, bezpieczna forma płatności Masterpass™.

Masterpass™ to portfel elektroniczny Mastercard, który pozwala w szybki i wygodny sposób dokonać płatności, dzięki możliwości przechowywania danych płatniczych i adresowych.

Premiera nowej formy płatności połączona jest z wyjątkowo atrakcyjną promocją dla kupujących. Każdy, kto włoży do koszyka produkty o wartości min. 25 zł i wybierze płatność Masterpass™, otrzyma 15 zł rabatu na aktualnie składane zamówienia. Promocja cieszy się wśród klientów obu księgarni ogromną popularnością.

Jak to działa?

„Wg raportu GoMobi i Izby Gospodarki Elektronicznej z 2017 roku, badającego zwyczaje zakupowe polskich internautów, aż 46% z nich dokonuje płatności elektronicznych, w tym 38% płaci mobilnie” – komentuje Dorota Bachman, Prezes Ravelo/Grupa PWN.  „Wpisując się w ten trend, chcemy zapewnić naszym klientom komfort łatwych i bezpiecznych zakupów. Dlatego podjęliśmy decyzję o współpracy z Mastercard i udostępnieniu Masterpass™ w dwóch z naszych księgarni” – dodaje Dorota Bachman.

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Użytkownik: misiak297 07.08.2018 14:02 napisał(a):
Odpowiedź na: Od 1 sierpnia 2018 roku ... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Promocja promocją, ale może byście tak odpowiedzieli na pytanie użytkowników?

Sowo, dziękujemy
Użytkownik: miłośniczka 07.08.2018 14:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Od 1 sierpnia 2018 roku ... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Ojej, to teraz miejsce na reklamy?...
Użytkownik: margines 07.08.2018 22:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Od 1 sierpnia 2018 roku ... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Nawet nie ukrywacie, że aż tak nisko serwis cenicie, że stał się polem do popisu wszelkich reklam i to właściciela?

Delikatnie określając to jest to… chamskie.
Bo nieeleganckie to jednak straszny eufemizm.
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 08.08.2018 09:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Nawet nie ukrywacie, że a... | margines
Hej, w porównaniu z innymi serwisami tego typu (nie tylko książkowymi) jesteśmy stosunkowo mało komercyjną stroną. Reklamy publikujemy niezwykle rzadko, być może się mylę - ale to chyba pierwsza informacja o promocji w tym roku. Informacja o promocji jest informacją o promocji, a nie emocjonalnym wpisem kierowanym przeciwko użytkownikom (?).

Z racji tego, że Ravelo.pl zajmuje się Biblionetką, takie informacje mogą pojawiać się na stronie (z biznesowego, książkowego i okołoliterackiego charakteru).

Nie rozumiem komentarza o chamstwie, nie będę się do niego odnosić.

Iza
Użytkownik: margines 08.08.2018 10:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Hej, w porównaniu z innym... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Jak widzę - i to nie tylko w tym wątku - to nie tylko mnie ta reklama rzuciła się w oczy i nie tylko mnie to kłuje.