Dodany: 07.08.2018 12:24|Autor:

„Książka, którą trzymasz w rękach, wyrosła z naszego doświadczenia modlitwy. Dzielimy się w niej tym, co dla nas najcenniejsze. Można powiedzieć, że po prostu, chcemy się z Tobą podzielić... życiem.
Modlitwa przychodzi do nas jako dar. Jest bardzo pokorna, ale i płochliwa. Nigdy nie zajmuje pierwszego miejsca, dopóki nie zostanie zaproszona. Modlitwa jest także królową, ma swoją godność i czeka, aż przygotujesz dla niej odpowiednie miejsce.
Książkę wydaliśmy razem z płytą, z którą stanowi pewną całość. Znajdziesz w niej medytacje, przygotowane w taki sposób, aby po przeczytaniu rozdziału można było praktycznie doświadczyć omawianych treści. Zamiast mówić czy pisać o modlitwie, najlepiej po prostu się modlić. Mamy nadzieję, że będzie to dla Ciebie piękne i owocne doświadczenie.
Kiedy się modlisz, wpływasz na cały świat”.
Monika i dk. Marcin Gajdowie

Monika i dk. Marcin Gajdowie - małżonkowie od 1991 roku, rodzice czworga dzieci.
Diakon Marcin jest lekarzem, teologiem oraz autorem pieśni religijnych.
Monika jest pedagogiem ogólnym i specjalnym oraz choreoterapeutą.
Oboje są psychoterapeutami, prowadzącymi od wielu lat działalność rekolekcyjną, konferencyjną i terapeutyczną. Opracowali metodę terapii, którą określają jako chrześcijańską terapię integralną (ChTI).
Ich książki „Rodzice w akcji” i „Rozwój. Jak współpracować z Łaską?”, stały się w krótkim czasie bestsellerami.

[Pro Homine, 2017]