Dodany: 07.08.2018 09:27|Autor: Kamik{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

BiblioNETka> O BiblioNETce

Status Opiekuna

Czy ktoś wie, czy przyznawanie statusu Opiekuna jest jeszcze aktualne?
Wpłaty dokonałam 30 lipca w godzinach wieczornych, a do dnia dzisiejszego nie mam ani "znaczka", ani wpisanej tej wpłaty jako zakończoną, chociaż PayU pokazuje, że "Wpłacone przez Ciebie środki zostały przekazane do Ravelo".
Poza tym reklamy na jednym komputerze nie wyświetlają się, ale na innym już tak. Od czego to zależy?
Pisałam dwa maile na adres pomoc@biblionetka.pl, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi :(

Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 07.08.2018 09:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy ktoś wie, czy przyzna... | Kamik{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Ja co prawda wpłaciłam wczoraj, ale mam już informację, że wpłata została przekazana. Tutaj mam wciąż tylko utworzoną.
Użytkownik: soulavaOpiekun BiblioNETki 07.08.2018 10:34 napisał(a):
Sprawdzamy, gdzie leży problem. Postaramy się szybko wrócić z odpowiedzią. Przepraszamy za niedogodności.
Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 08.08.2018 10:11 napisał(a):
Odpowiedź na: Sprawdzamy, gdzie leży pr... | soulavaOpiekun BiblioNETki
Czy już coś wiadomo?
Użytkownik: soulavaOpiekun BiblioNETki 08.08.2018 10:38 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy już coś wiadomo? | mafiaOpiekun BiblioNETki
Wygląda na to, że jest jakaś większa awaria. Programista jest obecnie na urlopie, ale przyznałam status opiekuna ręcznie. Gdyby ktoś miał podobny problem to prośba o zgłoszenie tego do mnie na priv.

Pozdrawiam serdecznie,
Milena
Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 08.08.2018 10:41 napisał(a):
Dzięki jeszcze raz. ;)
Użytkownik: Pingwinek 08.08.2018 10:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Wygląda na to, że jest ja... | soulavaOpiekun BiblioNETki
Soulavo/Mileno, czy mogłabyś zareagować na moją wiadomość prywatną z 30 czerwca? Do dziś nie otrzymałam od Ciebie odpowiedzi.
Użytkownik: Kamik{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 08.08.2018 11:33 napisał(a):
Dziękuję!
Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 08.08.2018 10:37 napisał(a):
Odpowiedź na: Sprawdzamy, gdzie leży pr... | soulavaOpiekun BiblioNETki
Działa, dzięki. ;)
Użytkownik: kalais 14.09.2018 16:58 napisał(a):
U mnie podobnie. 30 sierpnia dokonałam wpłaty, nie doczekałam się ani znaczka ani innych obiecywanych "udogodnień". 12 września wysłałam wiadomość na pomoc@biblionetka.pl i cisza. Dziś znalazłam ten wątek i wysłałam ponaglający mail ponownie, tym razem do wypowiadającej się tutaj Soulavy. Zobaczymy ile potrwa oczekiwanie na odpowiedź. Gdybym wiedziała, że to wszystko trafia w czarną dziurę to dałabym sobie spokój z wpłatą. Piszę ku przestrodze, jeśli ktoś chce zrobić finansowy prezent nie-wiadomo-komu, to niech się dwa razy zastanowi.
Użytkownik: West_Side_Story 05.02.2019 13:25 napisał(a):
Witam,

Od 9 stycznia usiłuję się z kimś skontaktować a propos wpłaty na status Opiekuna Biblionetki. Od prawie roku wysyłałam maila do użytkownika WiadomościOpiekun BiblioNETki i tam w odpowiedzi Iga zawsze ustawiała ten status ręcznie. Na chwilę obecną zignorowano dwa moje maile oraz jeden wysłany na maila pomoc@biblionetka.pl.

Jeżeli zrezygnowaliście ze statusu opiekuna, to NAPISZCIE o tym.
Jeżeli 5 zł na 3 miesiące to za mało, to też DAJCIE ZNAĆ.

Te reklamy doprowadzają mnie do szewskiej pasji, a że korzystam z biblionetki codziennie, chciałabym wiedzieć, co dalej w tym temacie.

pozdrawiam,
Marta
Użytkownik: West_Side_Story 12.02.2019 14:59 napisał(a):
Nie dziwota, że na chwilę obecną macie tylko 13 opiekunów, skoro nikt nie reaguje na problemy, które są zgłaszane...
Użytkownik: Krzysztof 18.02.2019 19:17 napisał(a):
Dołączę się do listy zawiedzionych. Po przedostatniej wpłacie napisałem do redakcji reklamację, ale skutku nie było, natomiast po ostatniej już nie pisałem, mimo że i po niej znaczka nie otrzymałem.
Użytkownik: Kamik{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 28.02.2019 09:53 napisał(a):
Scenariusz się powtarza z tą różnicą, że teraz już nikt nie odpisuje z zapewnieniem, że ustawi status opiekuna ręcznie. :(
Chyba lepiej tę opcję całkiem zlikwidować...
Użytkownik: UzytkownikUsuniety04​282023154950Opiekun BiblioNETki 05.03.2019 12:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Scenariusz się powtarza z... | Kamik{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Statusy ustawione, dla tych, którzy tutaj napisali i wpłacali. Gdyby znalazły się jeszcze takie osoby, poproszę o PM.

Iza
Użytkownik: West_Side_Story 13.05.2019 16:32 napisał(a):
Witam,

I ponownie podnoszę temat nadawania statusu Opiekuna.
Dane mojej ostatniej transakcji:

Szczegóły operacji
Numer transakcji PayU: DC 2CB5 XX1350911954XX (PL)
Numer zlecenia (nadany przez odbiorcę): -
Opis płatności: Opiekun BiblioNETki
Kwota: 5,00 PLN
Kwota po przewalutowaniu: -
Kurs przewalutowania: -
Dodatkowe opłaty obciążające klienta: 0,00 PLN
Data transakcji: 2019-05-09 07:41:36

Ostatnio czekałam dwa miesiące na nadanie mi statusu Opiekuna, a i tak dostałam go tylko na trochę ponad dwa miesiące, zamiast na trzy - skończył się 9 maja.

Czy naprawdę nie możecie czegoś z tym zrobić?
Użytkownik: West_Side_Story 14.05.2019 11:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Witam, I ponownie podn... | West_Side_Story
Dziękuję :-)
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 14.05.2019 13:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziękuję :-) | West_Side_Story

Użytkownik: West_Side_Story 23.08.2019 16:17 napisał(a):

Stukam o to, co zwykle.
Wpłata wyszła, u Was wisi jako "utworzona", w PayU jako "opłacona".

Numer transakcji PayU: DC 0954 XX1435261784XX (PL)
Opis płatności: Opiekun BiblioNETki
Data transakcji: 2019-08-23 15:56:21

status: https://secure.payu.com/front/paymentinfo/637f431a​8444cedd75b5d01f29273a0d22f0c017edcd789963d1039076​93f036/pl

Prosiłabym o ręczne ustawienie Opiekuna.

pozdrawiam,
Marta
Użytkownik: West_Side_Story 03.09.2019 10:25 napisał(a):
Witam,

Ponownie proszę o ustawienie ręczne statusu Opiekuna Biblionetki...
Użytkownik: jackie_s 03.11.2019 12:54 napisał(a):
Witam,proszę o ręczne ustawienie statusu Opiekuna.Dokonałam wpłaty,a na stronie Biblionetki wciąż widnieje ona jako utworzona.
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 06.11.2019 08:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Witam,proszę o ręczne ust... | jackie_s
Zrobione :)

Użytkownik: jackie_s 06.11.2019 17:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Zrobione :) I. | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Dziękuję :)
Użytkownik: Małgorzata_ 16.11.2019 14:53 napisał(a):
Widzę, że status opiekuna nadal nie odnawia się automatycznie, pomimo dokonania wpłaty :(
Użytkownik: emkawu 17.01.2020 11:08 napisał(a):
Ja z podobną sprawą. Wpłaciłam 14 stycznia, jednak nie mam znaczka opiekuna i wyświetla mi się komunikat, że mój status opiekuna wygasł...
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 17.01.2020 14:29 napisał(a):

Użytkownik: jolietjakeblues 17.01.2020 16:14 napisał(a):
Odpowiedź na: A ja właśnie wpłaciłem. | jolietjakeblues
Dziękuję!
Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 08.08.2020 15:40 napisał(a):
Czy jest możliwość sprawdzenia, czy wpłata dotarła? :)
Użytkownik: Ged 08.08.2020 17:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy jest możliwość sprawd... | mafiaOpiekun BiblioNETki
Tak, w historii swojego konta ;)
Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 08.08.2020 19:05 napisał(a):
Odpowiedź na: Tak, w historii swojego k... | Ged
To wiem. :)
Miałam na myśli to, czy będzie to widoczne z automatu, czy jak w poprzednich latach trzeba dodatkowo podpytać. ;)
Użytkownik: ewa1207 19.09.2020 13:36 napisał(a):
Wpłaty na status Opiekuna dokonałam 2020-08-31, na koncie widać, że została utworzona w tym dniu o 10:50:03, ale statusu nie nadano mi do dziś. Na pierwszą wiadomość wysłaną 1 września odpowiedziano mi z imiennego konta (nazwiska osoby odpowiadającej nie podaję, bo pod treścią e-maila nie ma żadnego podpisu) tłumacząc, że pracują zdalnie i księgowość nie zawsze da znać, że coś wpłynęło. Do dziś nie dała znać, bo na moim koncie w B-NETce nadal widnieje, że "nie zapłacono", choć z konta w banku pieniądze zostały przekazane i mam potwierdzenie.
Na moje kolejne cztery mejle (w tym do patronaty@biblionetka.pl i do pomoc@biblionetka.pl) nikt już nie odpowiedział, choć prosiłam, żeby przynajmniej potwierdzili, że dostali mejla.
Z takim lekceważeniem nie spotkałam się nigdy dotąd z niczyjej strony. I nie chodzi mi nawet o ustawienie statusu, ale o ignorowanie moich wiadomości. Nie wiem, czy tam już nikt nie pracuje, czy to po prostu zwykła bezczelność z ich strony, no bo przecież nic im nie zrobię, za te 15 złotych do sądu nie pójdę. Może na ten wpis ktoś z BiblioNETki zareaguje w końcu.
Użytkownik: marjory23 01.11.2022 12:23 napisał(a):
Czy nadal są problemy z przyznaniem statusu opiekuna Biblionetki?
Dokonałam wpłaty, a reklamy nadal jak szalone wyskakują na ekranie.
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 02.11.2022 11:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy nadal są problemy z p... | marjory23
Cześć!

Z powodu hybrydowego trybu pracy nie mamy codziennego wglądu do konta, dlatego żeby przyspieszyć cały proces, prosimy o przesyłanie potwierdzenia wpłat na nasz adres e-mail (redakcjabiblionetka(at)gmail.com).

Status opiekuna już nadałam ;-)

Daria
Użytkownik: marjory23 02.11.2022 16:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Cześć! Z powodu hybryd... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Dziękuję.
Potwierdzenie wpłaty właśnie wysłałam.