Dodany: 15.05.2018 12:23|Autor: ajankowski

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

Alan Jankowski - "Znaki Zapytania"

Witaj, Czytelniku!

Jestem Alan Jankowski. Wydałem niedawno swoją pierwszą książkę, która skupia się na ciemnych stronach Internetu i technologii, która nas otacza.

Okładkowy opis książki: 19 letni Alan natrafia przypadkiem w Internecie na artykuł, z którego dowiaduje się, że w dziwnych okolicznościach zginęły 4 osoby. Wkrótce nie ma śladu po tej wiadomości. Główny bohater otrzymuje również dziwne sms’y od tajemniczej osoby, o treści „Niedługo się zacznie..”. To dopiero początek. Początek czegoś przerażającego, czego nikt się nie spodziewał. Narastająca w napięciu książka, która koncentruje się na ciemnych stronach Internetu i technologii.

Książka przyjęła się bardzo dobrze, o wiele lepiej, niż przypuszczałem, dlatego zarejestrowałem się tutaj, by się z nią Wami podzielić.

Chcesz sprawdzić recenzje i opinie osób, które ją przeczytały? To tutaj daję linka do portalu lubimyczytac.pl http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4849331/znaki-zapytania

Za recenzje odpowiada kilka znanych recenzentek, których wciąż przybywa.

Jeśli zainteresujesz się moją książką, to gorąco zapraszam na https://sklep.wolnizyciowo.pl/ , by nabyć swój egzemplarz! Jestem self publisherem, a to jest jedyna oficjalna strona, na której możesz kupić moją książkę.