Dodany: 04.05.2018 10:52|Autor:

To wydanie zawiera miniserie "Betonowa dżungla" ("Predator: Concrete Jungle" – #1-#4), "Zimna wojna" ("Predator: Cold War" – #1-#4) oraz "Mroczna rzeka" ("Predator: Dark River").

Zanim powstał filmowy "Predator 2" (ten z Dannym Gloverem), Mark Verheiden i Chris Werner stworzyli bardzo dobrze przyjęty przez krytykę komiksowy sequel do "Predatora".

Żyjący polowaniem i kolekcjonowaniem trofeów obcy trafiają z tropikalnych lasów Ameryki Centralnej do betonowej dżungli Nowego Jorku, gdzie będą musieli zmierzyć się z detektywem Schaeferem – starszym bratem zaginionego Dutcha Schaefera.

Niniejszy tom zawiera również dwie inne opowieści autorstwa Marka Verheidena oraz Rona Randalla, które kontynuują wątek z "Betonowej dżungli".

"Zimna wojna" opowiada o grupie łowców zmuszonych do awaryjnego lądowania na Syberii. W "Mrocznej rzece" zaś nasz bohater podąża śladem swojego brata, żeby raz na zawsze rozwiązać zagadkę jego zaginięcia, co ściśle łączy tę historię z wydarzeniami przedstawionymi w filmie "Predator".

[Scream Comics, 2018]