Spotkanie w Poznaniu z Kojotem i Sową?

BiblioNETka> Spotkania BiblioNETkowiczów

Autor: sowaOpiekun BiblioNETki

Data dodania: 2018-04-13 20:36

Planujemy błyskawiczną inwazję na Poznań we dwa zwierzątka. Czy przy tej okazji ktoś chciałby się z nami spotkać w sobotę 21.04. ok. 18.00?
Może też ktoś byłby skłonny potowarzyszyć Sowie w wędrówkach po mieście w sobotę przed spotkaniem i/lub w niedzielę wczesnym popołudniem?

Użytkownik: illerup 2018-04-14 21:27 napisał(a):

Odpowiedź na: Planujemy błyskawiczną in... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Zapraszamy.

A ja bardzo polecam wędrówki z Sową (w tym wspólne dumanie w muzeach). :)

Użytkownik: asia_ 2018-04-15 11:01 napisał(a):

Ja bym się chętnie z Wami spotkała, ale akurat tego dnia wracam z wyjazdu służbowego i chyba nie dam rady :/

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2018-04-16 21:51 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja bym się chętnie z Wami... | asia_ Pokaż rodzica

Mam nadzieję, że jednak zmieścimy Ci się w harmonogramie. Ewentualnie może miałabyś ochotę powłóczyć się po mieście z Sową we w-miarę-wczesnych godzinach niedzielnych? (Wracamy do Wrocka koło piątej po południu czy jakoś tak).

Użytkownik: gosiaw 2018-04-15 12:33 napisał(a):

Ja bardzo chętnie, ale jeszcze nie mogę się wiążąco umawiać, bo parę spraw musi mi się wyjaśnić. Na pewno będę się starać.

Użytkownik: cordelia 2018-04-15 22:40 napisał(a):

Ha! Muszę to przemyśleć, może uda mi się nagiąć plany i być w Poznaniu w sobotę.

Użytkownik: joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki 2018-04-16 00:34 napisał(a):

Ja jak zwykle na ostatnią chwilę będę wiedzieć. Od paru miesięcy grafik u mnie to tylko sugestia :/

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2018-04-16 21:43 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja jak zwykle na ostatnią... | joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Czyli normalka :-). Ale mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć dla nas chwilę.

Użytkownik: joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki 2018-04-17 01:33 napisał(a):

Odpowiedź na: Czyli normalka :-). Ale m... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

No. Dzisiaj już mi wcisnęli służbę na całą sobotę, a niedziela niepewna. :-\

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2018-04-17 02:08 napisał(a):

Odpowiedź na: No. Dzisiaj już mi wcisnę... | joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

W razie czego możemy zostać w niedzielę trochę dłużej.

Użytkownik: joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki 2018-04-17 14:47 napisał(a):

Odpowiedź na: W razie czego możemy zost... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Ok, ale proszę, nie umawiajcie się pode mnie.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2018-04-18 21:34 napisał(a):

Odpowiedź na: Ok, ale proszę, nie umawi... | joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Daj znać, proszę, jak już poukładasz sobie niedzielne plany. Może jednak uda nam się spotknąć?

Użytkownik: joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki 2018-04-19 11:15 napisał(a):

Odpowiedź na: Daj znać, proszę, jak już... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Już wiem, że nie uda. Niedziela też służba, też na cały dzień. I tak to jest u mnie w pracy - miałam iść w piątek i poniedziałek - idę w piątek, sobotę i niedzielę. Przykro mi.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2018-04-19 11:38 napisał(a):

Odpowiedź na: Już wiem, że nie uda. Nie... | joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Ech... No to następnym (oby taki był ) razem. :-*

Użytkownik: cordelia 2018-04-16 20:31 napisał(a):

Plany dadzą się nagiąć i, jeśli nic się nie zmieni, w sobotę wcześniejszym popołudniem mogę towarzyszyć. :-)

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2018-04-16 21:41 napisał(a):

Odpowiedź na: Plany dadzą się nagiąć i,... | cordelia Pokaż rodzica

Hura-hura! W takim razie wymiana telefonów przez PW dla ułatwienia komunikacji?

Użytkownik: cordelia 2018-04-16 23:14 napisał(a):

Odpowiedź na: Hura-hura! W takim razie ... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Już wysłałam wiadomość. :-)

Użytkownik: illerup 2018-04-17 10:01 napisał(a):

Spotkanie może być też w niedzielę, tak od 17:15 do 19:45, jeśli większej liczbie osób tak by pasowało. :) Tylko jakoś niedaleko Dworca Głównego/ul. Święcickiego. Wiem, że krzywe godziny. ;) Kończę zajęcia o 16:45, a pociąg mamy potem 20:19 (i to ostatni fajny, bo następny jedzie godzinę dłużej z przesiadką).

Użytkownik: joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki 2018-04-23 19:15 napisał(a):

A jakaś relacja będzie? :)

Użytkownik: cordelia 2018-04-24 19:58 napisał(a):

Odpowiedź na: A jakaś relacja będzie? :... | joanna.syrenkaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Pomyślimy o tym. :-)

Użytkownik: Anna125 2018-04-24 20:04 napisał(a):

Odpowiedź na: Pomyślimy o tym. :-) | cordelia Pokaż rodzica

Super :), to i reszta pozbawiona Poznania się dowie :)