Dodany: 03.03.2018 22:50|Autor: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

Ogólne> Offtopic

Weronika i Bartek - zobaczcie oczy tych Dzieci, tam jest wszystko...

Wpłać proszę, PODAJ dalej proszę.

Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 04.03.2018 16:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Wpłać proszę, PODAJ dalej... | modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Te Dzieci umierają na naszych oczach. Nie omijajcie Ich!
Podbijam. Moi Drodzy, spójrzcie proooszę na zdjęcia tych Dzieci - naprawdę, wtedy wszystko będzie jasne, wtedy zrozumiecie, że naszym obowiązkiem jest wpłata, naszym obowiązkiem...Te dzieci umierają. Wiecie, jakie jest ostatnie stadium tej choroby? Zanikają mięśnie układu oddechowego - dziecko się udusi.

"Lek zgodzili się podawać w Polsce lekarze z CZD, ale najpierw musimy go zdobyć. Warunek jest tylko jeden – musimy zabezpieczyć roczną dawkę, która pozwoli przeżyć. Ratujmy zatem Weronikę i Bartka, dopóki nie jest jeszcze za późno."

Przeczytajcie proszę, bardzo proszę, tekst z podanej wyżej strony zbiórki. Tam też jest licznik. Patrzę na niego od wczoraj - 28,61% było wczoraj, teraz jest 29,11% kwoty, czyli przez 24 godziny przybył niecały procent, choć oczywiście wspaniali ludzie wpłacają, ciągle wpłacają [pod tekstem jest to widoczne], ale potrzeba jeszcze 3,5 MILIONA złotych, a dni zostało siedem....
PODAWAJCIE proszę link dalej, gdzie się da, również do instytucji.
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 05.03.2018 16:37 napisał(a):
Odpowiedź na: Te Dzieci umierają na nas... | modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Nie znam tych Dzieciaczków, nie mam w pisaniu o zbiórce żadnych ukrytych powodów i związków - po prostu, od kiedy przeczytałam przedwczoraj o Nich, nie mogę, nie chcę, nie potrafię o Nich zapomnieć. Wspólnie, czyli rozsyłając link do jak największej ilości osób, możemy Weronice i Bartkowi spróbować ulżyć w Ich cierpieniu.
Licznik na podanej stronie wskazuje, że wsparło te Dzieciny 68 tysięcy osób, ale to za mało, ciągle za mało, bo jest 1/3 sumy. Pewnie potrzeba nas jeszcze ze 200 tysięcy osób.
Kochani, proszę Was, bardzo proszę, podbijajcie ten temat, żeby jak najwięcej osób przeczytało. Proszę, rozsyłajcie link z powyżej gdzie się tylko da - rodzina, znajomi, instytucje. Nie ma jeszcze nawet 1/3 sumy, a zostało tylko 5 dni zbiórki i, co gorsze, każdy dzień, który, jak mówią lekarze, przybliża Rodzeństwo do śmierci. W straszliwym tempie.
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 06.03.2018 18:48 napisał(a):
"Lek może zupełnie zahamować rozwój choroby i sprawić, że dzieci będą żyły."
Proszę, wejdźcie na podaną wyżej stronę. To tylko jedno kliknięcie, a tam wszystko jest wyjaśnione.
Ludzie, co z Wami??? Wśród książek i konkursów, nie ma miejsca dla umierających dzieci???
Nikt, NIKT nie podbił tematu, choć proszę o to od 3 dni. Jesteście znieczuleni?
Użytkownik: misiak297 06.03.2018 23:41 napisał(a):
Odpowiedź na: "Lek może zupełnie zahamo... | modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Podbijam temat.
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 07.03.2018 19:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Podbijam temat. | misiak297
Misiaku, dziękuję:)))
Użytkownik: Vemona 07.03.2018 09:03 napisał(a):
Podbijam temat.
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 07.03.2018 20:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Podbijam temat. | Vemona
Bardzo bardzo dziękuję. I jeszcze raz wielka prośba do Wszystkich Was: wejdźcie na stronę, zobaczcie te Dzieciny, przeczytajcie proszę i po ewentualnej wpłacie PODAJCIE link, gdzie się da. Wpłata jest bardzo prosta - wystarczy kliknięcie na podanej stronie, nie potrzeba żadnych przelewów.
Użytkownik: Anna125 07.03.2018 21:23 napisał(a):
Podbijam temat.
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 08.03.2018 21:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Podbijam temat. | Anna125
Dziękuję, bardzo bardzo dziękuję - dla tych Wspaniałych Dzieci.
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 07.03.2018 22:04 napisał(a):
Przed chwilą taka wpłata na stronie [pod tekstem widać to]:
Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo
3 minuty temu
Weroniko i Bartku! Trzymamy za Was kciuki i serdecznie pozdrawiamy-dzieci i nauczyciele ze szkoły Marco Polo z Wrocławia. :)
555 zł
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 09.03.2018 23:44 napisał(a):
Tu jest historia Weroniki i Bartka

Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 09.03.2018 23:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Tu jest historia Weroniki... | modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Uprzedzam - pierwszy link jest wstrząsający.