Dodany: 26.01.2018 19:25|Autor:

Nowa książka autorki bestsellerów: „Lewy”, „Pazdan”, „Messi”, „Ronaldo”, „Ibra”, „Neymar jr”.

Przeczytajcie.
Wojciech Szczęsny

Pierwsza biografia Wojciecha Szczęsnego dla dzieci.

Kiedy miał dziewięć lat, chciał być napastnikiem. Mając szesnaście – zupełnie sam wyjechał do Anglii. Jako dwudziestolatek został najmłodszym bramkarzem w ponad 130-letniej historii Arsenalu Londyn. Dziś gra w legendarnym Juventusie Turyn i stoi w jednym szeregu z najlepszymi bramkarzami świata.

Wojciech Szczęsny
Oto jego historia

„Szczęsny” to opowieść o chłopcu, który nigdy nie bał się wyzwań. Który wybierając karierę bramkarza, odważył się mierzyć nie tylko ze sportowymi rywalami, ale także z legendą własnego ojca, również znakomitego bramkarza. Wreszcie, to historia wzlotów, upadków oraz twardych lekcji życia, z których każdy z nas zawsze może wyjść silniejszy.

Yvette Żółtowska-Darska – autorka bestsellerów dla dzieci „Lewy”, „Pazdan” oraz „Messi”, „Ronaldo”, „Ibra” i „Neymar jr”. Wieloletnia szefowa TVN Style, dziś pisarka i mama 12-letniego syna. Zainspirowana jego pasją do futbolu, wymyśliła nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich piłkarskich idoli. Jej książki przetłumaczono już na 11 języków.

[Burda Książki, 2017]