Dodany: 22.01.2018 11:37|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

„Nasza miłość, moja zdrada, twoja śmierć” Raya Kluuna – patronat

Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy patronat medialny – powieść Nasza miłość, moja zdrada, twoja śmierć Raya KuulnaJej polska premiera odbyła się 11 stycznia tego roku.

Ta książka wywołała burzę! Jedni nie mogli jej znieść. Inni nie mogli się od niej oderwać. Jedni uznali ją za wyraz największej podłości. Inni – największej miłości. Sprzedana w 1,2 miliona egzemplarzy w samej Holandii. Zdobyła Publieksprijs voor het Nederlandse Boek (Nagrodę Czytelników dla Książki Niderlandzkiej) 2006. W 2009 została w Holandii zekranizowana.

Stijn i Carmen są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Mają świetnie prosperujące firmy, dom w Amsterdamie, mnóstwo przyjaciół i cudowną córeczkę. Czerpią z życia pełnymi garściami. Aż do chwili, kiedy u radosnej, beztroskiej Carmen zostaje zdiagnozowana niezwykle rzadka i agresywna odmiana raka piersi... Stijn jest z Carmen podczas zabiegów, pobytów w szpitalach. Wspiera ją swoją miłością. Wieczorami jednak rzuca się w nocne życie i… w ramiona innych kobiet. Aż wreszcie wiąże się z jedną z nich.

Przygniata go poczucie winy, lecz jest rozdarty między uczuciem, jakie połączyło go z kochanką, a miłością do coraz bardziej cierpiącej żony. A kiedy jej ból staje się nie do zniesienia, Stijn pomaga Carmen odejść... na jej własnych warunkach.

„Bezkompromisowa love story XXI wieku” – „Der Spiegel”

Nasza miłość, moja zdrada, twoja śmierć, fabularyzowana autobiografia Raya Kluuna, stała się międzynarodowym bestsellerem w 31 krajach. W samej Holandii została sprzedana w 1,2 miliona egzemplarzy. Zdobyła Publieksprijs voor het Nederlandse Boek (Nagrodę Czytelników dla Książki Niderlandzkiej) 2006, a w 2009 została zekranizowana.

Źródło: materiały wydawnictwa Amber