Dodany: 18.01.2018 17:55|Autor:

Miłość jak w zegarku.

– Autoprezentacja – naucz się wywierać świetne pierwsze wrażenie.
– Jedność– odnajduj i utrwalaj płaszczyzny porozumienia.
– Zarządzanie ryzykiem – wiedz, jak kontrolować sytuację, by wszystko poszło po Twojej myśli.

Każdy ma swoje 90 minut!

Potrzebujesz jedynie 90 minut, by wywrzeć na drugiej osobie wielkie i niezatarte wrażenie, poznać ją dogłębnie, zrozumieć i rozkochać w sobie. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Oddziałujesz na swego rozmówcę na dziesiątki sposobów, których sobie nie uświadamiasz – poprzez mowę ciała, drobne gesty, wyraz twarzy, barwę głosu i wreszcie słowa, które wypowiadasz. Wystarczy, że nauczysz się umiejętnie posługiwać arsenałem możliwości, które masz już na wyposażeniu.

Ta książka oferuje Ci znacznie więcej niż tylko sprawdzone techniki zapoznawania się i wywierania oszałamiającego pierwszego wrażenia. Pomoże Ci odnaleźć Twoją prawdziwą drugą połówkę, a także utrwalić i zacieśnić Twój nowy związek. Stanie się przewodnikiem przeprowadzającym Cię od euforycznego stanu zakochania i nerwowej niepewności w sprawach miłości aż po sielankową błogość trwałego związku. A co najważniejsze – znajdziesz tu metody działające nie tylko podczas rozmów twarzą w twarz, ale również w czasie randkowania przez Internet!

– Błyskawiczne rozpoznawanie właściwych i niewłaściwych znajomości.
– Doskonalenie bezcennej sztuki flirtu i rozmów intymnych.
– Najlepsze miejsca na znalezienie partnera w sieci lub realu.
– Umiejętność sprawiania, by ktoś polubił Cię zaledwie w kilka sekund.

[Sensus, 2010]