Dodany: 15.01.2018 19:51|Autor:

Pionierskie badania Autorki pozwoliły odkryć biomolekularne podstawy emocji. Dzięki wiedzy zdobytej z tej książki lepiej poznasz siebie samego, inne osoby oraz nierozerwalny związek pomiędzy Twoimi myślami a stanem organizmu. Nowe spojrzenie na ludzki potencjał!

Poznaj moc emocji!

Dlaczego czujemy się tak, a nie inaczej? W jaki sposób myśli i emocje wpływają na nasze zdrowie? Czy nasze ciało i umysł są od siebie odrębne, czy może funkcjonują razem jako części powiązanego układu? Odpowiedzi na te intrygujące pytania udziela profesor badań na Wydziale Fizjologii i Biofizyki w Centrum Medycznym Uniwersytetu Georgetown.

Co substancje chemiczne mają wspólnego z emocjami?

Autorka rzuca nowe światło na kwestie od stuleci nurtujące naukowców i filozofów. Jej pionierskie badania dotyczące sposobu, w jaki substancje chemiczne obecne w naszym organizmie tworzą dynamiczną sieć informacyjną, łącząc umysł i ciało, są nie tylko prowokacyjne, ale i rewolucyjne.

Emocjonalny przełom!

Dzięki tej książce odkryjesz biomolekularne podstawy emocji. Dzięki zdobytej wiedzy lepiej poznasz siebie samego, innych ludzi oraz nierozerwalny związek pomiędzy Twoimi myślami a stanem organizmu. Pionierskie badania Autorki ukazały, że występujące w ludzkim ciele związki chemiczne, neuropeptydy i ich receptory, stanowią faktyczne biologiczne podpory naszej świadomości, przejawiając się pod postacią naszych emocji, przekonań i oczekiwań. To właśnie owe związki mają głęboki wpływ na to, jak reagujemy na świat i jak go doświadczamy. Badania te zapewniły dowody na istnienie biochemicznych podstaw świadomości i samowiedzy, potwierdzając to, co od stuleci wiedzą i praktykują filozofowie Wschodu, szamani i osoby zajmujące się medycyną alternatywną. Przedmowę do tej książki napisał Deepak Chopra.

Nowe spojrzenie na ludzki potencjał!

[Studio Astropsychologii, 2014]