Dodany: 12.01.2018 00:00|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Już teraz warto zastanowić się nad wyborem prezentu, którym obdarujemy naszych bliskich.

Dzień Babci i Dziadka to nie tylko okazja, aby złożyć naszym dziadkom życzenia i podziękowania za rodzinne ciepło, bliskość oraz pełną miłości opiekę… To także odpowiedni moment, aby wręczyć im wyjątkowy prezent. Podpowiadamy, jaki podarunek wybrać, by cieszył oczy naszych bliskich i dostarczył im dużo radości. Ten może przypominać o wnukach i ich uczuciu dla dziadków. Warto więc zdecydować się na własnoręcznie wykonany prezent, który nie tylko wyrazi nasze uczucia, lecz także sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Naszym dziadkom na pewno przypadnie do gustu niepowtarzalny prezent, który wykonamy… sami. Wyjątkowość takiego prezentu można połączyć z jego praktycznością, co docenią nasze babcie. Świetnym pomysłem będzie fotokokalendarz lub fotoksiążka ze zdjęciami wnucząt, z widokami z podróży naszych dziadków czy miejsc, które wiążą się ze szczególnymi chwilami ich życia.

Przygotowanie takiego fotokalendarza z własnymi zdjęciami wcale nie jest trudne. Z pomocą przyjdzie CEWE Fotokolandarz oraz CEWE Fotoksiążka. Ten prezent przygotujesz łatwo, w bezpłatnej aplikacji mobilnej CEWE lub w jego wersji na komputer. Proces tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI i CEWE FOTOKALENDARZY jest bardzo prosty, ale daje tez dużo frajdy. Z przyjemnością stworzysz kreatywny, a także niepowtarzalny prezent dla dziadka i babci. Wszakże najpiękniejsze prezenty to te, w których wykonane wkładamy nasze serce – one też trafiają wprost do serca.

Dzięki specjalnemu rabatowi dla Klientów Ravelo, wspomniany CEWE FOTOKALENDARZ zamówisz z 35% zniżką – taki kod jest ważny tylko do końca stycznia, ale… fotokalendarz w CEWE może być zaprojektowany od dowolnego miesiąca początkowego i nie musi być to styczeń (zamów teraz, a np. niech zaczyna się od marca i będzie aktualny przez kolejne 12 miesięcy). Szczegóły akcji i kod rabatowy na CEWE FOTOKALENDARZ: https://www.ravelo.pl/cewe.

Artykuł sponsorowany