Dodany: 03.01.2018 17:01|Autor: pani-marta

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

Mikołaj trochę nietypowy

Koledzy i Koleżanki,
ostatnio mnie tu trochę mniej za sprawą małego potwora, który lada dzień skończy 10 miesięcy. Czas leci jak szalony...
W 2018 roku postawiłam sobie za cel zakończenie akcji Mniej znaczy więcej :) W moim najbliższym otoczeniu stawiam na pełen minimalizm, w związku z czym chciałabym upłynnić sporo - myślę - fajnych książek. Z niektórymi z nich, takimi jak niemalże cała kolekcja Kinga, Buszujący w zbożu czy Atlas zbuntowany nie rozstanę się nigdy, jednak z niektórymi nie poczułam chemii, i żeby nie stały dla stania - czas znaleźć im nowy dom :)

Mam do oddania:
Los utracony (Kertész Imre)
Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki (Vargas Llosa Mario)
Czarna księga kobiet (< praca zbiorowa / wielu autorów >)
Kukuczka: Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście (Kortko Dariusz, Pietraszewski Marcin)
Życie Pi (Martel Yann)
O mężczyźnie, który kochał niedźwiedzicę polarną i inne opowieści psychoterapeutyczne (Akeret Robert U., Klein Daniel M.)
Klub Dumas (Pérez-Reverte Arturo)
Cyberiada [1998] (Lem Stanisław)
Tango (Mrożek Sławomir)
Tysiąc wspaniałych słońc (Hosseini Khaled)
I góry odpowiedziały echem (Hosseini Khaled)
Dzieci z chmur: Opowieść o adopcji i macierzyństwie (Bigos Justyna, Mozer Beata)
Biblia: Początek (Zając Roman)
Sto lat samotności (García Márquez Gabriel)
Ojciec chrzestny (Puzo Mario)

Z uwagi na to, że czasu i kasy u mnie na lekarstwo, moim nieśmiałym warunkiem jest, aby osoby zainteresowane podesłały mi gotową, opłaconą etykietę na paczkomat inpostu. To dla mnie jedyna możliwa forma nadania, ja osobiście swoje przesyłki zamawiam na stronie epaka.pl, gdzie paczkomat kosztuje 8,49 zł.
Użytkownik: lutek01 03.01.2018 17:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Koledzy i Koleżanki, ost... | pani-marta
Ja bym chętnie przygarnął Czarną Księgę Kpbiet. Odezwę się w tej sprawie później przez priva.