Dodany: 2010-07-09 22:14|Autor: Sherlock

Ogólne> Offtopic

BITWA BOHATERÓW 4


Oto ostatni chronologicznie wpis w "Bitwie bohaterów 3" (autorem jest waga!68):

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 38
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)44
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22 out


Przypominam ponadto, które postacie trafiły już do Hall of Fame czy też do Hall of Shame:


Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
Wyświetleń: 327461
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 509
Użytkownik: Virvien 2010-07-09 22:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 38
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)46 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22
Użytkownik: Marylek 2010-07-10 00:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40 SAVE
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)46
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30 OUT!
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22
Użytkownik: Virvien 2010-07-10 00:46 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)48 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22
Użytkownik: janmamut 2010-07-10 00:52 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) SAVE 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)OUT 46
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22

Nie, żebym miał coś przeciw Edmundowi; po prostu atakowanie błędnego rycerza powinno być nieopłacalne.
Użytkownik: mat189209 2010-07-10 09:40 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)out 32
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)save 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22
Użytkownik: miau 2010-07-10 10:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | mat189209
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 42 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-10 10:43 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40 OUT
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22
Użytkownik: filizanka212 2010-07-10 11:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 34
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22
Użytkownik: junix 2010-07-10 12:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)28 out
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 22
Użytkownik: waga!68 2010-07-10 12:51 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 20 out

Użytkownik: Digon 2010-07-10 14:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)26 OUT
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46 SAVE
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 20
Użytkownik: Cirilla 2010-07-10 16:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) OUT 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)26
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) SAVE 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 20
Użytkownik: Cora 2010-07-10 19:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 40
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) OUT 10
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)28 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 20
Użytkownik: Sherlock 2010-07-10 20:03 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cora
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 42 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 8 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 20
Użytkownik: blanca 2010-07-10 22:15 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32 save
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 42
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18 out
Użytkownik: Cirilla 2010-07-11 00:30 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | blanca
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 42
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) KILL 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) SAVE 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18
Użytkownik: janmamut 2010-07-11 00:50 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 42
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) SAVE 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) KILL 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18

Użytkownik: miau 2010-07-11 00:58 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18
Użytkownik: Marylek 2010-07-11 02:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30 OUT
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18
Użytkownik: Virvien 2010-07-11 03:46 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 4 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18
Użytkownik: Cirilla 2010-07-11 01:32 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
Status quo ante :)
Użytkownik: Digon 2010-07-11 08:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Status quo ante :) | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28 OUT
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18
Użytkownik: waga!68 2010-07-11 10:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 8 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 28 OUT
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18

Użytkownik: filizanka212 2010-07-11 10:56 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | waga!68
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 26
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-11 11:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 42 OUT
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)26
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18
Użytkownik: junix 2010-07-11 12:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 42
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)26
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32 save!!!
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44 out
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 18
Użytkownik: minutka 2010-07-11 12:43 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 42
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)26
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44 out
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 16 OUT

Użytkownik: Sherlock 2010-07-11 17:11 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | minutka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 26
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 16
Użytkownik: Cora 2010-07-11 23:09 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 14 OUT
Użytkownik: janmamut 2010-07-12 05:12 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cora
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 12 OUT

Użytkownik: Marylek 2010-07-12 07:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30 OUT!!!
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 12
Użytkownik: waga!68 2010-07-12 09:33 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 10 out

Użytkownik: brzydota 2010-07-12 12:05 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | waga!68
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 36
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 kill
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32 save
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 10
Użytkownik: junix 2010-07-12 12:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | brzydota
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42 out
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 10
Użytkownik: filizanka212 2010-07-12 12:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 10
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-12 12:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 8 OUT
Użytkownik: wenoma 2010-07-12 14:41 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 OUT
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 8 OUT
Użytkownik: blanca 2010-07-12 16:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 44
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 6 out
Użytkownik: miau 2010-07-12 18:49 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | blanca
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 6
Użytkownik: SzaraczekOpiekun BiblioNETki 2010-07-12 19:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36 save
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 6
Użytkownik: Digon 2010-07-12 20:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | SzaraczekOpiekun BiblioNETki
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28 OUT
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44 SAVE
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 6
Użytkownik: Cirilla 2010-07-12 23:49 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) KILL 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) SAVE 52
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 6
Użytkownik: Sherlock 2010-07-12 23:52 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 54 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 6
Użytkownik: waga!68 2010-07-13 00:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 8 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 54
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 4 out

Użytkownik: brzydota 2010-07-13 00:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 4 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 56 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 6

Użytkownik: waga!68 2010-07-13 00:15 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | brzydota
POPRAWKA, zbiegły się dwie odpowiedzi.

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 56
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 4
Użytkownik: janmamut 2010-07-13 00:38 napisał(a):
Odpowiedź na: POPRAWKA, zbiegły się dwi... | waga!68
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) SAVE! 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) JESZCZE TROCHĘ W TWIERDZY 54
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 4
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-13 09:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 !!!SAVE!!!
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 54
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 2 OUT
Użytkownik: Marylek 2010-07-13 09:27 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 46
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 54
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34 OUT! OUT! OUT!!!
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 2
Użytkownik: miau 2010-07-13 10:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 8 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 54
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 2
Użytkownik: filizanka212 2010-07-13 10:50 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 54
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 2
Użytkownik: minutka 2010-07-13 12:33 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 54
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński) 0 OUT !!!

Użytkownik: Margot1984 2010-07-13 12:51 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | minutka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) OUT! 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) SAVE 56
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 30
Użytkownik: Margot1984 2010-07-13 12:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
Jeszcze lista:

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
Użytkownik: wenoma 2010-07-13 14:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Jeszcze lista: Hall of... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 56
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 28 OUT
Użytkownik: Cirilla 2010-07-13 16:00 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) KILL 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) SAVE 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 28
Użytkownik: Sherlock 2010-07-13 17:08 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 4 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 28

Użytkownik: Digon 2010-07-13 19:50 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28 OUT
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 28
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-13 23:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 26 OUT
Użytkownik: Marylek 2010-07-14 00:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32 SAVE
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34 OUT
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 26
Użytkownik: janmamut 2010-07-14 05:39 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) SAVE! 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) WSPOMINAĆ PROFORMĘ! 24

Użytkownik: Czajka 2010-07-14 06:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) SAVE!! 10
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) OUT 22
Użytkownik: Digon 2010-07-14 08:08 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Czajka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 OUT
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-14 09:33 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48 OUT
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22
Użytkownik: filizanka212 2010-07-14 10:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22
Użytkownik: minutka 2010-07-14 11:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) SAVE 16
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)OUT 34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22

Użytkownik: oblivion 2010-07-14 12:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | minutka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 16
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) SAVE 60 :-)
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) OUT 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22


Jeszcze lista:

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
Użytkownik: oblivion 2010-07-14 12:56 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | oblivion
Korekta: Marcel ma 42!

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 16
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas) SAVE 60 :-)
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) OUT 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22
Użytkownik: Margot1984 2010-07-14 13:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Korekta: Marcel ma 42! ... | oblivion
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 38
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) OUT 14
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Dirk Pitt ( z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) SAVE! 24
Użytkownik: junix 2010-07-14 13:32 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 26 out
6. Dirk Pitt ( z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-14 13:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 14
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28 save
6. Dirk Pitt ( z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22 out
Użytkownik: miau 2010-07-14 14:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 28
6. Dirk Pitt ( z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22
Użytkownik: wenoma 2010-07-14 14:40 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50 save
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 SAVE
6. Dirk Pitt ( z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 20 OUT
Użytkownik: Virvien 2010-07-14 18:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 20 OUT
Użytkownik: waga!68 2010-07-14 18:17 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 12 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)32 out
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 20

Użytkownik: brzydota 2010-07-14 23:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | waga!68
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 10 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34 save
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 20
Użytkownik: Cirilla 2010-07-14 23:56 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | brzydota
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) OUT! 8
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) SAVE 22
Użytkownik: Sherlock 2010-07-14 23:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) out 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) save 24

Użytkownik: brzydota 2010-07-15 00:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) out 4
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)36save
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24
Użytkownik: Cirilla 2010-07-15 00:03 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | brzydota
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) A PSIK Kichot!!! 2
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) SAVE 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24

Użytkownik: Sherlock 2010-07-15 00:05 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) out 0
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42 save
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)



Użytkownik: janmamut 2010-07-15 00:05 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | brzydota
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) SAVE! 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) A, FUJ! 22


Użytkownik: Marylek 2010-07-15 00:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) 6
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32 SAVE
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)34 OUT!!!!!!!
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22
Użytkownik: Sherlock 2010-07-15 00:41 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
Przypominam o korekcie (która jest najzupełniej prawomocna; wystarczy wydać BiblioNETce polecenie: pokaż komentarze według daty dodania):

KOREKTA (punkty Jakuba Wędrowycza):

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) out 0
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 save
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)


Dzisiaj zatem prawidłowo zagłosowały pierwsze trzy osoby (na dziewięcioosobowej liście opróżniło się miejsce czwarte); pozostałe wpisy automatycznie tracą moc, a ich autorzy mogą zagłosować dziś jeszcze raz.
Użytkownik: Cirilla 2010-07-15 00:20 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
KOREKTA (punkty Jakuba Wędrowycza):

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes) out 0
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 save
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)

Mamucie, Twój ostatni post jest nieważny, jako że zagłosowałeś po Sherlocku. Zagłosuj proszę jeszcze raz :)
Użytkownik: janmamut 2010-07-15 01:27 napisał(a):
Odpowiedź na: KOREKTA (punkty Jakuba Wę... | Cirilla
I pomyśleć, że spóźniłem się pewnie o sekundy, poświęcone na zastanawianie się nad sformułowaniem!

Mimo wszystko podziwiam sprawność akcji, wy... wy zabójcy błędnego rycerza!
Użytkownik: Sherlock 2010-07-18 21:46 napisał(a):
Odpowiedź na: KOREKTA (punkty Jakuba Wę... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32 save
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 44
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 22 out
Użytkownik: Marylek 2010-07-15 00:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
Co to się porobiło...
Spróbuję jeszcze raz! :)

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32 SAVE
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38 OUT!!!
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24
Użytkownik: Czajka 2010-07-15 06:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Co to się porobiło... S... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) save 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) out 22
Użytkownik: Margot1984 2010-07-15 08:00 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Czajka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) OUT 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) SAVE 24
Użytkownik: miau 2010-07-15 09:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 52 save
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24
Użytkownik: Digon 2010-07-15 11:27 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 40
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 52 save
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30 OUT
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44 SAVE
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24
Użytkownik: junix 2010-07-15 13:29 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 52 save
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 42 out
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-15 13:43 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
Don Kichota już nie ma?! To jest morderstwo z premedytacją! Ba, podwójne i ja, i on. To podpada pod paragraf.;)

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50 OUT
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44 SAVE
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 24
Użytkownik: ellysa 2010-07-15 14:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Don Kichota już nie ma?!... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 30
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 save
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 22 out
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-15 14:22 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32 save
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 20 out
Użytkownik: visenna4 2010-07-15 19:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 32
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) SAVE 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) OUT 18
Użytkownik: Virvien 2010-07-15 19:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | visenna4
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 34 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) OUT 16
Użytkownik: Marylek 2010-07-16 00:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34 SAVE
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 34
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 16
Użytkownik: filizanka212 2010-07-16 00:49 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 34
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 44
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 16
Użytkownik: janmamut 2010-07-16 02:17 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 34
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) SAVE 46
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) KILL! 14

Użytkownik: mronja 2010-07-16 04:44 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) SAVE 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 34
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) KILL! 12
Użytkownik: Cirilla 2010-07-16 04:58 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | mronja
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) KILL 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) SAVE 36
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 34
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 46
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 12
Użytkownik: Digon 2010-07-16 08:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34 OUT
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 34
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 48 SAVE
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 12
Użytkownik: miau 2010-07-16 09:55 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50 save
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 34
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 48
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 12
Użytkownik: Virvien 2010-07-16 10:19 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 36 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 48
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 10 out
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-16 10:36 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48 OUT
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 36
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 50 SAVE
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 10
Użytkownik: Margot1984 2010-07-16 10:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) SAVE 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) OUT! 48
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 10
Użytkownik: Panterka 2010-07-16 11:45 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) SAVE 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT!
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 50 SAVE
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 10
Użytkownik: MELCIA 2010-07-16 11:56 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Panterka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30 SAVE!
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 50
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 8 OUT

Użytkownik: pomarańczka 2010-07-16 12:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | MELCIA
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 36 SAVE
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 50
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 6 OUT
Użytkownik: junix 2010-07-16 13:40 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34 out
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 50
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 6
Użytkownik: Czajka 2010-07-16 17:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) SAVE!! 52
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) OUT 4
Użytkownik: Sherlock 2010-07-16 23:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Czajka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32 out
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 54 save
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 4

Użytkownik: Cirilla 2010-07-17 04:01 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) OUT!! 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 48
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) SAVE 56
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 4
Użytkownik: miau 2010-07-17 09:10 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50 save
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 56
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 4
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-17 09:39 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 38
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 58 SAVE
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 2 OUT
Użytkownik: Virvien 2010-07-17 09:39 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 56
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 2 out
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-17 10:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
pozwolę sobie na korektę

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 58
9. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown) 0

...i własny wpis

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34 save
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38 out
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 58
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)30

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
Użytkownik: minutka 2010-07-17 11:12 napisał(a):
Odpowiedź na: pozwolę sobie na korektę ... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36 OUT
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 58
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)32 SAVE
Użytkownik: junix 2010-07-17 13:05 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | minutka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 58
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)30 out
Użytkownik: Czajka 2010-07-17 17:56 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32 OUT
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust) 60 SAVE!!!!
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)30




Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
Użytkownik: Sherlock 2010-07-17 18:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Czajka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 32
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 30




Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
Użytkownik: Marylek 2010-07-17 20:46 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 34 SAVE
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 30
Użytkownik: wenoma 2010-07-17 23:10 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 36 SAVE
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 40
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28 OUT
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 30
Użytkownik: Virvien 2010-07-18 00:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 36
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 42 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 28 out
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-18 10:35 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38 save
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 42
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32 out
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 28
Użytkownik: minutka 2010-07-18 11:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 42
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30 out
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 30 save

Użytkownik: Don Kichot 2010-07-18 11:27 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | minutka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 44 SAVE
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 28 OUT!
Użytkownik: filizanka212 2010-07-18 11:43 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 36
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 44
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 32
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 28
Użytkownik: junix 2010-07-18 13:05 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 36
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 44
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 26 out
Użytkownik: k3n 2010-07-18 13:37 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38 save
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 44
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 24 out

Dziękuje za wznowienie forum :) Teraz będę tu bardzo rzadko zaglądać, bo nie mam internetu w domu ;/
Wspaniale że jest tyle nowych postaci ;D
Użytkownik: Zoana 2010-07-18 15:26 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | k3n
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) KILL 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) SAVE 40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 44
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 24
Użytkownik: Marylek 2010-07-18 20:15 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Zoana
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) SAVE 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 44
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 24

Użytkownik: Cirilla 2010-07-18 20:52 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) OUT 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 44
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 24
Użytkownik: Margot1984 2010-07-18 22:33 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 30
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) SAVE! 46
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) OUT 22
Użytkownik: Sherlock 2010-07-18 22:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
Korekta wpisu Margot1984 ("Pokaż komentarze według daty dodania"):

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) SAVE! 46
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) OUT 20
Użytkownik: Virvien 2010-07-19 00:08 napisał(a):
Odpowiedź na: Korekta wpisu Margot1984 ... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) SAVE! 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) OUT 18
Użytkownik: filizanka212 2010-07-19 01:12 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) SAVE 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 18
Użytkownik: Cirilla 2010-07-19 01:21 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 50
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) SAVE 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) OUT 16
Użytkownik: Marylek 2010-07-19 05:22 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 52 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 48
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) OUT 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 16
Użytkownik: Margot1984 2010-07-19 07:42 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 52
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) SAVE! 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) OUT 14
Użytkownik: miau 2010-07-19 08:09 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54 save
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 12 out
Użytkownik: ellysa 2010-07-19 09:44 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 50
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 10 out
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-19 11:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 52 SAVE
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 8 OUT
Użytkownik: junix 2010-07-19 12:15 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 52
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 6 OUT
Użytkownik: wenoma 2010-07-19 14:26 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)42 SAVE
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 52
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26 OUT
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 6
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-19 15:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 52
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 8 SAVE
Użytkownik: Sherlock 2010-07-19 23:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42 out
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 52
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28 save
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 8

Użytkownik: Virvien 2010-07-20 00:11 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 54 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 6 out
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-20 11:17 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 56 SAVE
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 4 OUT
Użytkownik: ellysa 2010-07-20 13:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 56
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 2 OUT
Użytkownik: miau 2010-07-20 17:51 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56 save
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 56
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry) 0 out
Użytkownik: Margot1984 2010-07-20 18:24 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 42
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)SAVE 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 26
9. John Blackthorne (Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 30
Użytkownik: Margot1984 2010-07-20 18:27 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
Użytkownik: junix 2010-07-20 18:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Hall of Fame 1. Gandalf ... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 out
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. John Blackthorne (Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 30
Użytkownik: Sherlock 2010-07-20 23:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 56 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28 save
9. John Blackthorne (Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 30

Użytkownik: filizanka212 2010-07-21 00:33 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 38
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 56
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. John Blackthorne (Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 30
Użytkownik: Virvien 2010-07-21 00:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)save 58
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)out 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. John Blackthorne (Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 30
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-21 09:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Camille Fauque ("Po prost... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54 OUT
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera) 60 !!!SAVE!!!
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 30


Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
Użytkownik: Margot1984 2010-07-21 10:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 54
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) SAVE 32
Użytkownik: miau 2010-07-21 11:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56 save
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 32

Użytkownik: Cirilla 2010-07-21 11:42 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 44
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) OUT 28
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 32
Użytkownik: junix 2010-07-21 12:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 28
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)24 out
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 32
Użytkownik: k3n 2010-07-21 19:18 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 28
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)22 out
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34 Save

Jak wspaniale, że jest John !
Użytkownik: wenoma 2010-07-21 21:55 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | k3n
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 28
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 20 OUT
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: Sherlock 2010-07-21 22:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 26 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34

Użytkownik: filizanka212 2010-07-22 00:11 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 26
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: Virvien 2010-07-22 01:23 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) save 32
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 26
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)out 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: miau 2010-07-22 09:22 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 58 save
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 26
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: ellysa 2010-07-22 09:29 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 58
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 24 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: Margot1984 2010-07-22 09:45 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 58
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) SAVE! 26
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 20
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-22 11:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56 OUT
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 26
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 20
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: Cirilla 2010-07-22 11:45 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 46
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) KILL 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: junix 2010-07-22 11:49 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48 save
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38 out
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: Marylek 2010-07-22 14:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 34
Użytkownik: k3n 2010-07-22 19:51 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 20 out
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 36 save
Użytkownik: Sherlock 2010-07-22 22:41 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | k3n
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 56
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 22 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 36
Użytkownik: Marylek 2010-07-23 00:00 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 58 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 36

Użytkownik: Cirilla 2010-07-23 01:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 58
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) KILL!!! 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 36
Użytkownik: Virvien 2010-07-23 01:07 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 58
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32 out
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 38 save
Użytkownik: miau 2010-07-23 08:21 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 60 save
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28 out
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 38
Użytkownik: filizanka212 2010-07-23 11:30 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 38

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
Użytkownik: Panterka 2010-07-23 12:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa) 60
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 32
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22 OUT
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40 SAVE
Użytkownik: Virvien 2010-07-23 12:58 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Panterka
Korekta:


1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-23 17:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Korekta: 1. Camille ... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 32 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 26 OUT
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 34
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40
Użytkownik: visenna4 2010-07-23 21:40 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) OUT 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 26
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) SAVE 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40
Użytkownik: Sherlock 2010-07-23 22:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | visenna4
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 26
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 18 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40
Użytkownik: janmamut 2010-07-23 22:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) TRUCIZNA, WEDLE ŻYCZENIA 28
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 28
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40

Użytkownik: Virvien 2010-07-24 01:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) out 26
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40
Użytkownik: filizanka212 2010-07-24 11:36 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 26
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 36
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-24 12:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 48
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 28 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 36
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 16 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40
Użytkownik: junix 2010-07-24 12:36 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50 save
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 26 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 36
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 16
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 40
Użytkownik: miau 2010-07-24 13:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 36
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 16
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42 save
Użytkownik: Margot1984 2010-07-24 18:21 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 36
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) SAVE 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: ellysa 2010-07-24 19:51 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 36
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) OUT 16
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Marylek 2010-07-24 21:52 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 16
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) OUT 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 22
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Sherlock 2010-07-24 22:03 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 14 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Cirilla 2010-07-24 22:52 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) KILL 12
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Marylek 2010-07-25 01:33 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 12
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42

Użytkownik: filizanka212 2010-07-25 10:09 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 12
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-25 11:30 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 50
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 26 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 10 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42

Użytkownik: junix 2010-07-25 13:08 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52 save
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 26
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 10
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24 out
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: mronja 2010-07-25 14:21 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 26
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 30
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 save
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 8 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Virvien 2010-07-25 21:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) out 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 32 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 8
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 24
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Sherlock 2010-07-25 21:57 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 32
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 6 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42

Użytkownik: wenoma 2010-07-25 22:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 22 OUT
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 32
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 6
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: janmamut 2010-07-25 22:44 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 20 OUT
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 34 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 6
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42

Użytkownik: Cirilla 2010-07-25 23:53 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | janmamut
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 20
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 36
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) KILL 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Virvien 2010-07-26 00:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) out 18
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 26
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Cirilla 2010-07-26 01:12 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) TRUTKA! 16
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Digon 2010-07-26 09:53 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 16
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 OUT
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 6 SAVE
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: filizanka212 2010-07-26 10:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 16
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 6
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-26 11:55 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 18 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-26 13:17 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 52
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 16 OUT
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: junix 2010-07-26 13:36 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54 save
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 14 OUT
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: Marylek 2010-07-26 18:39 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 14
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 42
Użytkownik: k3n 2010-07-26 18:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 12 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)28
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44 save
Użytkownik: Sherlock 2010-07-26 21:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | k3n
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 38
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: Virvien 2010-07-27 03:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 8 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: Digon 2010-07-27 08:30 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 8
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 out
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 6 save
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: ellysa 2010-07-27 10:10 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 8
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 4 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-27 11:17 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 2 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44

Użytkownik: filizanka212 2010-07-27 11:21 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 38
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 2
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: Marylek 2010-07-27 12:30 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 54
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 2
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: junix 2010-07-27 13:24 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56 save
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38 out
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 2
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-27 13:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 SAVE
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) 2
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: Cirilla 2010-07-27 21:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa ) KILL! 0
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: Sherlock 2010-07-27 21:50 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44


Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
Użytkownik: filizanka212 2010-07-28 00:41 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 38
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-28 07:46 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 28 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-28 10:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 12 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 26 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: ellysa 2010-07-28 10:37 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 12
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 24 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 44
Użytkownik: Margot1984 2010-07-28 13:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 12
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) SAVE 46
Użytkownik: Virvien 2010-07-28 16:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 46
Użytkownik: Digon 2010-07-28 20:55 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 12 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)38 OUT
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 30
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 46
Użytkownik: Cirilla 2010-07-28 22:51 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Digon
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) TRUP! 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)38
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 46
Użytkownik: Sherlock 2010-07-28 22:58 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 38
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 34 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 46
Użytkownik: Marylek 2010-07-28 23:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 34
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 46
Użytkownik: Margot1984 2010-07-29 09:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)SAVE 48
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-29 11:22 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 12 SAVE
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40 OUT
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell 48

Użytkownik: filizanka212 2010-07-29 11:32 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 12
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 38
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell 48
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-29 12:03 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 56
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 12
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: junix 2010-07-29 12:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 58 save
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 10 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 40
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: Virvien 2010-07-29 15:35 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 58
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 8 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 40
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: wenoma 2010-07-29 15:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 58
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 6 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42 save
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: miau 2010-07-29 17:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś) 60 save
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 4 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: Sherlock 2010-07-29 17:46 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 30
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 4
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 32
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48




Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
Użytkownik: Cirilla 2010-07-29 17:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 30
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 4
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 42
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) OUT 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 34
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: Marylek 2010-07-29 22:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 30
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 4
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 44 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 34
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: filizanka212 2010-07-30 00:05 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 30
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 4
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 42
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 34
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-30 11:00 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 30
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 2 OUT
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 44 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 34
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-30 12:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po p... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 28 OUT
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 2
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 46 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 34
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 48
Użytkownik: miau 2010-07-30 13:19 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 28
3. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir) 0 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 34
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 50 save
Użytkownik: junix 2010-07-30 14:27 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania"-Jakobsze Róża)
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 34
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 50

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
Użytkownik: Cirilla 2010-07-30 18:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania"-Jakobsze Róża) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 42
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) OUT 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 36
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 50
Użytkownik: Virvien 2010-07-30 19:01 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania"-Jakobsze Róża) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) save 44
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)out 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 36
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 50
Użytkownik: k3n 2010-07-30 19:33 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania"-Jakobsze Róża) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 44
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 16 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 36
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 52 save
Użytkownik: Sherlock 2010-07-30 20:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | k3n
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 44
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 14 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 38 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 52
Użytkownik: MELCIA 2010-07-30 21:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 26 out
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46 SAVE!
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 14
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 38
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 52

Użytkownik: Marylek 2010-07-30 22:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | MELCIA
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 26
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 48 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 14
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 38
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 52
Użytkownik: Margot1984 2010-07-31 00:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) OUT 24
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 48
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 14
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 36
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 38
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) SAVE 54
Użytkownik: filizanka212 2010-07-31 00:37 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 24
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 14
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 38
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 54
Użytkownik: Cirilla 2010-07-31 09:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) OUT 22
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 14
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)38
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 40
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 54
Użytkownik: junix 2010-07-31 11:37 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 22
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)44 out
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 14
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)40 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 40
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 54
Użytkownik: Don Kichot 2010-07-31 11:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 20 OUT
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)46 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 14
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 40
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 54
Użytkownik: miau 2010-07-31 16:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 20
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)46
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 12 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 40
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56 save
Użytkownik: pomarańczka 2010-07-31 17:55 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 18 out
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)48 save
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 12
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 40
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: ellysa 2010-07-31 19:49 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 18
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)48
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 10 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)42 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 40
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Sherlock 2010-07-31 21:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 18
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 46
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 48
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 8 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Virvien 2010-07-31 22:11 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 16 out
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 48 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 48
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 8 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Marylek 2010-07-31 23:18 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 16
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 48
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 50 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 8 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: filizanka212 2010-08-01 00:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 16
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 48
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)OUT 48
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 8 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Virvien 2010-08-01 01:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 16
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 50 save
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 48
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 8
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 Przykro mi, nie lubię o i tyle.
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: junix 2010-08-01 12:39 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 16
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 50
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 48
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 6 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Don Kichot 2010-08-01 14:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 16
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 50
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 50 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 4 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: wenoma 2010-08-01 14:40 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 14 OUT
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 50
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 50
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 44 SAVE
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-01 14:51 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 12 OUT
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 50
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 52 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 44
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Marylek 2010-08-01 18:12 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 12
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 50
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 54 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 42
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56

Użytkownik: Sherlock 2010-08-01 22:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 10 out
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 50
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 54
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44 save
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Margot1984 2010-08-01 22:40 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) OUT 8
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 50
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 54
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) SAVE 6
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Virvien 2010-08-02 00:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 8
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52 SAVE
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 54
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 6
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Don Kichot 2010-08-02 10:44 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 8
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 56 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 4 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-02 13:08 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 8
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 58 SAVE
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 4
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 38 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: junix 2010-08-02 13:19 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 8
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 58
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 2 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: miau 2010-08-02 14:45 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 8
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta) 60 save
6. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski) 0 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Sherlock 2010-08-02 18:11 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 8
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 30
6.
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56




Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
Użytkownik: filizanka212 2010-08-02 23:45 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 32
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)OUT 6
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Marylek 2010-08-02 23:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34 SAVE
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 6
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56

Użytkownik: Marylek 2010-08-02 23:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34 SAVE
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 6
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 40 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56

Użytkownik: filizanka212 2010-08-03 00:43 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)OUT 4
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Virvien 2010-08-03 00:56 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)OUT 2
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) save 54
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 42
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: wenoma 2010-08-03 00:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 4
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 28 OUT
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 44 SAVE
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Margot1984 2010-08-03 09:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
Chyba wkradł się błąd. Korczyńska powinna mieć 2.
Użytkownik: filizanka212 2010-08-03 12:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
KOREKTA

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 2
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 44
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: junix 2010-08-03 12:31 napisał(a):
Odpowiedź na: KOREKTA 1. Camille Fau... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 2
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 26 out
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 46 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 56
Użytkownik: Don Kichot 2010-08-03 12:56 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34
2. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 0 OUT!
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 26
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 46
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 58 SAVE

Użytkownik: pomarańczka 2010-08-03 13:16 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 26
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 44 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell) 60 SAVE!

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
Użytkownik: Margot1984 2010-08-03 14:23 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 34
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) SAVE 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) OUT 24
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 30
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 44
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 30
Użytkownik: Margot1984 2010-08-03 14:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
Użytkownik: Marylek 2010-08-03 16:11 napisał(a):
Odpowiedź na: Hall of Fame 1. Gandalf ... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36 SAVE
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) OUT 24
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 28 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 44
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 44
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 30

Użytkownik: Cirilla 2010-08-03 19:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) OUT 22
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 28
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 44
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 46
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 30
Użytkownik: ellysa 2010-08-03 20:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) OUT 20
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 28
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) save 46
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 46
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 30
Użytkownik: Sherlock 2010-08-03 20:53 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 20
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 26 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 46
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48 save
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 30
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-04 09:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34 save
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 20
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 24 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 46
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 30
Użytkownik: Don Kichot 2010-08-04 10:19 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 18 OUT
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 46
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 30
Użytkownik: Margot1984 2010-08-04 12:35 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 16 OUT
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 46
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 32
Użytkownik: Cirilla 2010-08-04 13:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) OUT 28
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 54
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 16
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 46
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32
Użytkownik: junix 2010-08-04 13:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 54
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 14 out
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 24
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 48 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32
Użytkownik: Marylek 2010-08-04 16:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38 SAVE
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 54
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 14
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22 OUT
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 48
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32
Użytkownik: Veite 2010-08-04 17:01 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52 OUT
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 14
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 50 SAVE
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32
Użytkownik: filizanka212 2010-08-04 17:26 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Veite
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 52
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 14
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 52
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32
Użytkownik: MELCIA 2010-08-04 18:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 54 SAVE
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 12 KILL
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 52
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32

Użytkownik: MELCIA 2010-08-04 18:35 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | MELCIA
Strzeliłam w Kordiana, ale biedakowi po tylu przejściach i tak już nic nie zaszkodzi... Niech się nie męczy!
Użytkownik: MELCIA 2010-08-04 18:37 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | MELCIA
Ojej, popełniłam błąd i nie wykasowałam SAVE przy Jakubie Wędrowyczu! Przepraszam. Prawidłowa lista powinna wyglądać tak:

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 54 SAVE
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 12 KILL
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 52
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 48
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32
Użytkownik: Sherlock 2010-08-04 22:39 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 54
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 12
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 52
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50 save
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32

Użytkownik: filizanka212 2010-08-05 00:09 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 54
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 12
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 54
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32
Użytkownik: Cirilla 2010-08-05 09:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) OUT 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 12
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 54
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 32

Użytkownik: Margot1984 2010-08-05 09:41 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) OUT 10
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 54
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 34
Użytkownik: Don Kichot 2010-08-05 10:01 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)34 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 8 OUT
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 54
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: junix 2010-08-05 11:49 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 6 out
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 22
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 56 save
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-05 13:26 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)36 save
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 6
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 20 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 56
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: wenoma 2010-08-05 16:29 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 4 OUT
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 58 SAVE!
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: Sherlock 2010-08-05 19:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 4
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 20
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 58
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52 save
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34

Użytkownik: mronja 2010-08-05 19:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 38
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38 save
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 4
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 18 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 58
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: Marylek 2010-08-05 22:08 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | mronja
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40 SAVE
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 4
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 56 OUT
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: filizanka212 2010-08-06 01:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 4
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)SAVE 58
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: Don Kichot 2010-08-06 09:19 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)38 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki) 2 OUT
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 58
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: miau 2010-08-06 09:46 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Don Kichot
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)40 save
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)0 out
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 58
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 34
Użytkownik: Margot1984 2010-08-06 10:55 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 18
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 58
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom)SAVE 36
Użytkownik: Margot1984 2010-08-06 10:57 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
45. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)
Użytkownik: junix 2010-08-06 10:59 napisał(a):
Odpowiedź na: Hall of Fame 1. Gandalf ... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 56
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 16 out
7. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk) 60 save!!!!
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom)36
Użytkownik: MELCIA 2010-08-06 12:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 58 SAVE
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 14 OUT
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 50
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom)36

Użytkownik: Sherlock 2010-08-06 21:21 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20 out
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 58
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 14
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52 save
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 36



Użytkownik: wenoma 2010-08-06 22:36 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 40
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 42 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 58
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28 OUT
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 14
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 36
Użytkownik: Marylek 2010-08-07 00:00 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 42 save
. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 42
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 58
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 12 out
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 36
Użytkownik: filizanka212 2010-08-07 00:05 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 42
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 58
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)SAVE 14
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 36
Użytkownik: Cirilla 2010-08-07 14:08 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 42
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) OUT 18
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) SAVE 60
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 14
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 36
Użytkownik: literytyk 2010-08-07 21:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 42
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) SAVE 42
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) OUT 16
4. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach) 60
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 14
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 36
Użytkownik: jakozak 2010-11-03 18:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | literytyk
Zgłoś się, proszę, na moje gg. Sprawa pilna, najpilniejsza. :-)))
Użytkownik: Marylek 2010-08-08 00:00 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44 SAVE
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 42
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 16
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 12 OUT
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 36

Lista, widzę, została całkiem już zaniedbana! :(

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)
45. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)
46. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
45. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)
Użytkownik: Virvien 2010-08-08 00:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40 out
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 16
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 12
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 30
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54 save
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 36
Użytkownik: Margot1984 2010-08-08 10:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 16
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 12
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 28
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 38
Użytkownik: parva 2010-08-08 11:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) SAVE 42
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 16
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) OUT 10
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 28
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 38
Użytkownik: junix 2010-08-08 14:00 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | parva
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 42
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 18 save
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 8 out
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 28
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 38
Użytkownik: Veite 2010-08-08 20:24 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 42
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 18
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 32 SAVE
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 6 OUT
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 28
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 38
Użytkownik: filizanka212 2010-08-08 21:22 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Veite
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 18
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 32
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)SAVE 8
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 28
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 38
Użytkownik: Margot1984 2010-08-09 09:26 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 18
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 32
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 8
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 28
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) OUT 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 40
Użytkownik: miau 2010-08-09 11:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 18
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34 save
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 8
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 26 out
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: junix 2010-08-09 11:53 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | miau
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20 save
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 6 out
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 26
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: filizanka212 2010-08-10 00:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)SAVE 8
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 26
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: wenoma 2010-08-10 01:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 44
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26 OUT
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)8
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 26
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: Marylek 2010-08-10 01:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 46 SAVE
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 6 OUT
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 26
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40

Użytkownik: Margot1984 2010-08-10 08:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 46
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 20
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 6
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 24
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: junix 2010-08-10 10:53 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 46
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22 save
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 4 out
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: Marylek 2010-08-11 21:22 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
Wątek jakoś okulał. :(

1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 48 SAVE
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 2 OUT
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: Marylek 2010-08-12 00:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Wątek jakoś okulał. :( ... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50 SAVE
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini) 0 !!!! OUT
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: Marylek 2010-08-12 00:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)
45. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)
46. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
45. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)
46. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)
Użytkownik: junix 2010-08-12 11:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Hall of Fame 1. Gandalf... | Marylek
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 30
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: wenoma 2010-08-12 19:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 36 SAVE
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26 OUT
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 30
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: filizanka212 2010-08-12 23:44 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 36
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 30
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) SAVE 26
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: junix 2010-08-13 12:22 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 36
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 32 save
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24 out
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 52
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: Cirilla 2010-08-13 13:21 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) KILL 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 32
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 40
Użytkownik: Margot1984 2010-08-13 15:24 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 32
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 22
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 42
Użytkownik: ellysa 2010-08-13 17:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)SAVE 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 32
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 20
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 42
Użytkownik: Virvien 2010-08-13 20:50 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | ellysa
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38 out
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 34 save
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 20
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 42
Użytkownik: filizanka212 2010-08-13 22:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 34
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)SAVE 22
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 42
Użytkownik: junix 2010-08-14 11:49 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 34
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 36 save
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 20 out
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 54
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 42
Użytkownik: Cirilla 2010-08-14 13:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 32
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 36
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 20
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 56
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 42
Użytkownik: wenoma 2010-08-14 13:45 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 32
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 24 OUT
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 36
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 20
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 56
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 42
Użytkownik: filizanka212 2010-08-14 14:25 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | wenoma
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 32
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 24
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 36
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)SAVE 22
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 56
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 42
Użytkownik: Cirilla 2010-08-15 01:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) KILL 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 24
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 36
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)22
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 58
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 42
Użytkownik: Margot1984 2010-08-15 11:27 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 24
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 36
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 20
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 58
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 44
Użytkownik: filizanka212 2010-08-15 13:23 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) OUT 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 24
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 36
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)SAVE 22
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 58
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: junix 2010-08-15 14:09 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 22 out
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 38 save
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)22
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 58
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: Cora 2010-08-15 21:40 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 32 SAVE
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 20 OUT
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 38
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)22
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) 58
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: Cirilla 2010-08-16 08:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cora
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) KILL 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 20
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 38
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)22
8. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset) SAVE 60
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: filizanka212 2010-08-16 20:43 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 20
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 38
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)SAVE 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)
45. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)
46. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach)
47. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
45. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)
46. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)
Użytkownik: junix 2010-08-17 11:18 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 20
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 40 save
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 28 out
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: Cirilla 2010-08-17 19:18 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 28
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 22
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 40
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: filizanka212 2010-08-18 00:18 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 22
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 28
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 22
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 40
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles)SAVE 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: junix 2010-08-18 11:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24 save
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 28
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 22
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 40
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 22 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: junix 2010-08-18 11:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24 save
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 28
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 22
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 40
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 22 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: Cirilla 2010-08-18 17:53 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 26
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 24
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 40
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 22
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: junix 2010-08-19 11:32 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 26
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 24
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 42 save
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 20 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: filizanka212 2010-08-19 21:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 26
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 24
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 42
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)20
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) SAVE 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 44
Użytkownik: Margot1984 2010-08-19 22:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 26
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 24
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 42
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)OUT 18
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 46
Użytkownik: Cirilla 2010-08-20 09:32 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 24
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 42
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)18
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 46
Użytkownik: junix 2010-08-20 11:44 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind)24
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44 save
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)18
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30 out
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 46
Użytkownik: Margot1984 2010-08-20 19:14 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 50
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind)24
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)OUT 16
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 48
Użytkownik: Sherlock 2010-08-20 23:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 52 save
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 22 out
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 26
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 16
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 48

Użytkownik: Cirilla 2010-08-21 10:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 52
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 20
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 28
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 16
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 48
Użytkownik: Margot1984 2010-08-21 20:30 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 52
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 20
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 28
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 14
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 50
Użytkownik: Cirilla 2010-08-22 13:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 52
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 24
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 18
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 30
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 14
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50
Użytkownik: junix 2010-08-22 14:26 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 52
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26 save
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 18
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 12 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50
Użytkownik: filizanka212 2010-08-22 17:40 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 52
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 26
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 18
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 12
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles)SAVE 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50
Użytkownik: Sherlock 2010-08-22 23:51 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 54 save
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 26
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 16 out
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 44
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 12
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50
Użytkownik: junix 2010-08-23 12:27 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 54
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 26
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 16
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46 save
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 10 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50
Użytkownik: Sherlock 2010-08-23 21:47 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 56 save
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 26
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 14 out
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 10
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50

Użytkownik: filizanka212 2010-08-23 22:15 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 56
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 14
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 30
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 10
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles)SAVE 34
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50
Użytkownik: Cirilla 2010-08-23 23:17 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 56
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 26
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 32
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 10
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles)34
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50
Użytkownik: junix 2010-08-24 15:43 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 56
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28 save
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 32
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 8 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles)34
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 50
Użytkownik: Virvien 2010-08-24 18:38 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 56
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 32
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 6 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles)34
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 52 save
Użytkownik: Margot1984 2010-08-24 20:58 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Virvien
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 56
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 32
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 4
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles)34
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 54
Użytkownik: Sherlock 2010-08-24 21:22 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58 save
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 10 out
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 32
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 4
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 34
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 54

Użytkownik: Cirilla 2010-08-24 21:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 8
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 34
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 4
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 34
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 54
Użytkownik: junix 2010-08-25 11:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30 save
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 8
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 34
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 4
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 32 out
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 54
Użytkownik: Cirilla 2010-08-25 12:21 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | junix
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 28
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 6
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 36
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 4
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 54
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-25 17:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 30 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 6
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 36
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) 4
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30 OUT
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 54
Użytkownik: Margot1984 2010-08-25 18:35 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 6
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 36
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 2
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) SAVE 56
Użytkownik: filizanka212 2010-08-26 09:16 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Margot1984
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 6
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 36
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus) OUT 0 !!!
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles SAVE 32
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 56
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-26 15:35 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | filizanka212
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 6
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 36
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 30
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30 OUT
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 56

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)
45. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)
46. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach)
47. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
45. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)
46. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)
47. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)
Użytkownik: Cirilla 2010-08-26 15:57 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | pomarańczka
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 58
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) OUT 4
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 38
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 30
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 56
Użytkownik: Sherlock 2010-08-26 20:02 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Cirilla
1. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda) 60 save
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28 out
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 4
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 38
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 30
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 56

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)
45. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)
46. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach)
47. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)
48. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
45. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)
46. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)
47. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)
Użytkownik: Neelith 2010-08-26 21:20 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Camille Fauque ("Po pr... | Sherlock
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 30
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30 SAVE!
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 2 OUT!
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 38
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 30
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 56
Użytkownik: Margot1984 2010-08-26 22:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Neelith
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 30
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 2
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 38
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) OUT 28
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom)SAVE 58
Użytkownik: Virvien 2010-08-27 20:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Margot1984
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32 save
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 30 out
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 2
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 38
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 28
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Margot1984 2010-08-27 21:42 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Virvien
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 2
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 40
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) OUT 26
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Sherlock 2010-08-27 22:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Margot1984
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 30
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 2
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 42 save
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-27 23:11 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Sherlock
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32 save
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) 2
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 42
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 22 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Cirilla 2010-08-28 10:07 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | pomarańczka
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 32
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind) KILL! 0
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SA-SA-SAVE 44
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 22
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 30
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: MELCIA 2010-08-28 10:12 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Cirilla
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) SAVE 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 44
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 46
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 22
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) OUT 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58

Użytkownik: junix 2010-08-28 11:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | MELCIA
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 30
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 44
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48 save
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 22
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 26 out
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Don Kichot 2010-08-28 12:34 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | junix
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 28 OUT
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 44
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24 SAVE!!!
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 26
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-28 13:37 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Don Kichot
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 26 OUT
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 44
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 26
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: filizanka212 2010-08-28 14:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | pomarańczka
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow)OUT 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 26
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 44
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles)SAVE 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Sherlock 2010-08-28 20:31 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | filizanka212
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 34
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 24 out
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 46 save
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58

Użytkownik: Cora 2010-08-29 00:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Sherlock
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36 SAVE
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 22 out
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 46
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Cirilla 2010-08-29 09:28 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Cora
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) OUT 28
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 22
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 48
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Cirilla 2010-08-29 09:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
W imieniu Melusińskiej i poniekąd swoim :)

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)
45. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)
46. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach)
47. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)
48. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
45. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)
46. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)
47. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)
48. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind)
Użytkownik: Don Kichot 2010-08-29 11:14 napisał(a):
Odpowiedź na: W imieniu Melusińskiej i ... | Cirilla
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 28
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 20 OUT
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 48
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 26 SAVE
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58

Użytkownik: Neelith 2010-08-29 21:11 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Don Kichot
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30 SAVE!
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 18 OUT!
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 48
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 26
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Sherlock 2010-08-29 21:50 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Neelith
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 36
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 16 out
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 50 save
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 26
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 28
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58

Użytkownik: pomarańczka 2010-08-30 10:15 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Sherlock
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38 save
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 16
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 50
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 48
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 26
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 26 out
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: junix 2010-08-30 12:16 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | pomarańczka
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 16
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 50
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 50 save
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 26
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 24 out
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 58
Użytkownik: Sherlock 2010-08-30 22:50 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | junix
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 14 out
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 50
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 50
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 26
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 24
9. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom) 60 save

Hall of Fame
1. Gandalf ("Władca pierścieni" - J.R.R. Tolkien)
2. Śmierć (Cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
3. Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza" - Lucy Maud Montgomery)
4. Rhett Butler ("Przeminęło z wiatrem" - Margaret Mitchell)
5. Elizabeth Bennet ("Duma i uprzedzenie" - Jane Austen)
6. Yennefer (Saga "Wiedźmin" - Andrzej Sapkowski)
7. Wilhelm z Baskerville ("Imię róży" - Umberto Eco)
8. Daimon Frey ("Siewca Wiatru" - Maja Lidia Kossakowska)
9. Lisbeth Salander (cykl "Millennium" - Stieg Larsson)
10. Severus Snape (cykl o Harrym Potterze - J. Rowling)
11. Gollum ("Hobbit" & "Władca pierścieni" - J. R. R. Tolkien)
12. Andrzej Kmicic ("Potop" - Henryk Sienkiewicz)
13. Michael Corleone ("Ojciec chrzestny" - Mario Puzo)
14. John Coffey ("Zielona Mila" - Stephen King)
15. Petroniusz ("Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz)
16. Boromir ("Władca Pierścieni" - John Tolkien)
17. Soames Forsyte (cykl "Saga rodu Forsyte'ów'" - J. Galsworthy)
18. Jurko Bohun ("Ogniem i Mieczem" - Henryk Sienkiewicz)
19. Tyrion Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
20. Hercules Poirot (Agata Christie, cykl o Herculesie Poirot)
21. Pułkownik Sartoris (William Faulkner, w różnych dziełach)
22. Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle - wiele opowiadań)
23. Jaskier (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
24. Paul Atryda (cykl "Diuna" - Frank Herbert)
25. Cirilla (cykl "Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
26. Niania Ogg (cykl "Świat Dysku" - Terry Pratchett)
27. Rybak Santiago („Stary człowiek i morze” – Ernest Hemingway)
28. Onufry Zagłoba ("Trylogia" - Henryk Sienkiewicz)
29. Ged - Krogulec (cykl "Ziemiomorze" - Ursula Le Guin)
30. Vuko Drakkainen ("Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz)
31. Atticus Finch ("Zabić drozda" - Harper Lee)
32. Panna Marple (z książek Agaty Christie)
33. Roland Deschain (cykl "Mroczna Wieża" – Stephen King)
34. Martin Eden ("Martin Eden" - Jack London)
35. Geralt z Rivii ("Saga o Wiedźminie" - Andrzej Sapkowski)
36. Joanna (z książek Joanny Chmielewskiej)
37. Wiktoria - Madame La Directrice ("Madame" - Antoni Libera)
38. Edmund Dantes ("Hrabia Monte Christo" - Aleksander Dumas)
39. Marcel (cykl "W poszukiwaniu straconego czasu" - Marcel Proust)
40. Dirk Pitt (z cyklu powieści o Dirku Pittcie Clive'a Cusslera)
41. Jack Reacher (z wielu powieści Lee Childa)
42. Joachim Hirsz ("Za garść czerwońców" - Robert Foryś)
43. Sam Vimes (z cyklu "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta)
44. John Blackthorne ("Shogun: Powieść o Japonii" - James Clavell)
45. Jakub Wędrowycz (cykl "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzej Pilipiuk)
46. Inżynier Trurl (Stanisław Lem, w różnych dziełach)
47. Krystyna ("Krystyna córka Lavransa" - Sigrid Undset)
48. Camille Fauque ("Po prostu razem" - Anna Gavalda)
49. Marek Klodiusz Balista ( Cykl "Wojownik Rzymu" - Harry Sidebottom)

Hall of Shame
1. Bella Swan (Saga "Zmierzch" - Stephanie Meyer)
2. Harry Potter (Cykl o Harrym Potterze - J.K. Rowling)
3. Daniel Sempere ("Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafon)
4. Stanisław Tarkowski ("W pustyni i w puszczy" - Henryk Sienkiewicz)
5. Mała Mi ("Muminki" - Tove Jansson)
6. Winnetou ("Winnetou" - Karl May)
7. Małgorzata ("Mistrz i Małgorzata" - Michaił Bułhakow)
8. Laura Pyziak (cykl "Jeżycjada" - Małgorzata Musierowicz)
9. Tomek Wilmowski (cykl "Przygody Tomka" - A. Szklarski)
10. Emma Bovary ("Pani Bovary" - Gustave Flaubert)
11. Jagna Borynowa ("Chłopi" - W. S. Reymont)
12. Dorian Gray ("Portret Doriana Graya" - Oskar Wilde)
13. Cersei Lannister (cykl "Pieśń Lodu i Ognia" - George Martin)
14. Izabela Łęcka ("Lalka" - Bolesław Prus)
15. Katarzyna Linton,z domu Earnshaw ("Wichrowe Wzgórza" - Emily Brontë)
16. John Yossarian ("Paragraf 22" - Joseph Heller)
17. Jacek Soplica - ksiądz Robak ("Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz)
18. Tomasz N. N. (cykl "Pan Samochodzik" - Zbigniew Nienacki)
19. Anda Szemiot ("Godzina pąsowej róży" - Maria Krueger)
20. Win Lockwood (cykl "Myron Bolitar" - Harlan Coben)
21. Dolores Umbridge (cykl "Harry Potter" - J.K. Rowling)
22. Werter ("Cierpienia młodego Wertera" J.W.Goethe)
23. Randle McMurphy ("Lot nad kukułczym gniazdem" - Ken Kesey)
24. Anna Karenina ("Anna Karenina" Lew Tołstoj)
25. Zbyszko z Bogdańca ("Krzyżacy" Henryk Sienkiewicz)
26. Mowgli ("Księga dżungli" - Rudyard Kipling)
27. Pippi ("Pippi Pończoszanka - Astrid Lindstren)
28. Alojzy Bąbel ("Tryumf pana Kleksa" - Jan Brzechwa)
29. Jon Snow (cykl "Pieśń lodu i ognia" - George Martin)
30. Stanisława Bozowska ("Siłaczka"- Stefan Żeromski)
31. Papkin ("Zemsta" - Aleksander Fredro)
32. Samson Miodek ("Narrenturm", "Boży bojownicy", "Lux perpetua" - Andrzej Sapkowski)
33. Ronald Weasley (cykl "Harry Potter" - J.K.Rowling)
34. Bridget Jones ("Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding)
35. Lestat De Lioncourt ("Kroniki wampirze" - Anna Rice)
36. Rodion Romanowicz Raskolnikow ("Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski)
37. Mistrz Witelon ("Uczeń czarnoksiężnika" - Witold Jabłoński)
38. Don Kichot ("Don Kichote" - Miguel de Cervantes)
39. Robert Langdon ("Kod Leonarda da Vinci" - Dan Brown)
40. Mały Książę ("Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry)
41. Hannibal Lecter ( z cyklu książek Thomasa Harrisa)
42. Julia Kapulet ("Romeo i Julia" William Szekspir)
43. Cezary Baryka ("Przedwiośnie" - Stefan Żeromski)
44. Emilia Korczyńska ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa)
45. Kordian ("Kordian" - Juliusz Słowacki)
46. Eragon ( cykl "Dziedzictwo" - Christopher Paolini)
47. Julian Ochocki ("Lalka" - Bolesław Prus)
48. Jan Baptysta Grenouille ("Pachnidło" - Patrick Süskind)
Użytkownik: Cirilla 2010-08-30 22:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Oto ostatni chronologiczn... | Sherlock
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 14
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 50
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 50
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 26
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 24
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: pomarańczka 2010-08-31 14:59 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Cirilla
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40 Save
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 14
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 50
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 50
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24 Out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 24
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: junix 2010-08-31 18:04 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | pomarańczka
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 14
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 50
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 52 save
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 22 out
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: Cirilla 2010-08-31 20:46 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | junix
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) OUT 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) SAVE 52
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 52
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 22
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: Sherlock 2010-08-31 20:48 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Cirilla
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 32
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 54 save
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 52
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 20 out
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30

Użytkownik: Neelith 2010-08-31 22:10 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Sherlock
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 34 SAVE!
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 10 OUT!
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 54 save
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 52
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 20 out
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: Neelith 2010-08-31 22:11 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Sherlock
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 34 SAVE!
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 10 OUT!
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 54 save
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 52
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 20 out
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: janmamut 2010-08-31 23:08 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Neelith
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 34
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) DO PIEKŁA! 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) SAVE! 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 54
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 52
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 20
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30

Użytkownik: junix 2010-09-01 09:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "E... | janmamut
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 34
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 54
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 54 save
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 24
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 18 out
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: pomarańczka 2010-09-01 15:06 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | junix
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 34
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40 save
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 54
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 54
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 22 out
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 18
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: Neelith 2010-09-01 22:50 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | pomarańczka
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 36 SAVE!
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 10 OUT!
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 54
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 54
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 22
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 18
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30
Użytkownik: Sherlock 2010-09-01 22:54 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Neelith
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 40
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 10
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 56 save
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 54
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 22
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 16 out
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30

Użytkownik: janmamut 2010-09-01 22:55 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "En... | Neelith
1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 36
2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) DO PIEKŁA! 38
3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 30
4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) SAVE! 12
5. Klaudiusz ("Ja, Klaudiusz", "Klaudiusz i Messalina" - Robert Graves) 54
6. Seatan SaDiablo (Cykl "Czarne kamienie" - Anne Bishop) 54
7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Miguel de Cervantes) 22
8. Antygona ("Antygona" - Sofokles) 18
9. Dr Kay Scarpetta (z wielu powieści Patricii Cornwell) 30

Użytkownik: Sherlock 2010-09-01 23:13 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Ender Wiggin (cykl "E... | janmamut