Notę wprowadził(a): il93

Książka: Slow Life z widokiem na Śnieżkę czyli Polna Zdrój (Trojanowska Magdalena)

Data dodania: 2017-12-07 21:55

Slow life to czerpanie z życia pełną chochlą. W Polnej Zdroju zawsze pachnie gęstą, niespiesznie gotowaną zupą, która zakręciła niejednym nosem i podniebieniem.

Żyć powoli zaczniesz, gdy zsynchronizujesz się z naturą, z porami roku, gdy zaczniesz dostrzegać piękno i smak przyrody. Musisz tylko dać sobie szansę.

Magda i Mateusz dali. Uciekli z miasta i stworzyli pensjonat w Górach Izerskich. On – architekt z zawodu i pasji, ona – kipiący pomysłami panel sensoryczny. Pysznie się podgląda ich życie opowiedziane posiłkami.

Ta książka to zestawy przepisów na spotkania świąteczne i okoliczności. Poradnik, jak opanować tłum głodnych gości, korzystając z tego, co masz w sezonie i w okolicy. Są przepisy na potrawy wymagające i takie na nagły głód, do zrobienia w trzy minuty. Ale i pomysły na resztki z obiadu, z których danie nazajutrz będzie hitem.

[Marginesy, 2017]