Dodany: 15.11.2017 15:38|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Powitajmy nowego redaktora – Dominikę

Dziś powitaliśmy nową osobę w naszym zespole redakcyjnym – Dominikę Dubielecką.

Dominika będzie zajmować się pisaniem tekstów dla Biblionetki oraz kwestiami organizacyjnymi, m.in. korespondecją i patronatami. Aby przełamać pierwsze lody, Dominika napisała dla Was kilka słów o sobie:

Hej, mam na imię Dominika i studiuję filologię polską. Od dziecka uwielbiałam czytać i otaczać się masą książek, więc cieszę się, że mogę współtworzyć Biblionetkę. Najbardziej fascynuje mnie proza XIX wieku, co jednak nie przeszkadza mi zaczytywać się w literaturze fantasy i science-fiction. Interesuję się również sztukami plastycznymi i w wolnej chwili poświęcam się rysowaniu. Jestem też wielką miłośniczką zwierząt, szczególnie psów i kotów, oraz różnego rodzaju słodkości, dlatego często piekę ciasta, ciasteczka i inne pyszności.

Przywitajmy zatem ciepło i serdecznie naszą nową koleżankę w gronie redakcyjnym.

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 15.11.2017 16:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziś powitaliśmy nową o... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Cześć! Jak widzę, mamy ze sobą sporo wspólnego: XIX-wieczna proza (u mnie też poezja), fantasy, słodycze i zwierzęta (z tą różnicą, że w moim przypadku na pierwszym miejscu niedźwiedzie - które ze względów oczywistych mogę uwielbiać jedynie platonicznie :-) - a na drugim koty).
Pewnie będzie się nam dobrze współpracowało, ale niezależnie od tego, jeśli będziesz miała czas, gorąco zachęcam Cię do włączenia się też w życie na forum - w ten sposób można posmakować całego uroku Biblionetki.
Powodzenia!
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 15.11.2017 16:54 napisał(a):
Witamy serdecznie :)

Już nie mogę się doczekać większej ilości tekstów na Biblionetce.
Użytkownik: sowa 15.11.2017 17:59 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziś powitaliśmy nową o... | WiadomościOpiekun BiblioNETki

Witamy, witamy! Mam nadzieję, że szybko i z przyjemnością wsiąkniesz w Całą Naszą Biblionetkowość, czego Ci życzę zduszyserca :-).
Użytkownik: EPA! 15.11.2017 18:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziś powitaliśmy nową o... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Witaj witaj Dominiko. Mam nadzieję, że dobrze Ci będzie z nami Biblionetkowiczami :))) Powodzenia w pracy!
Użytkownik: Lykos 15.11.2017 20:12 napisał(a):
Hej.
Użytkownik: Kaya7 15.11.2017 21:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziś powitaliśmy nową o... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Cześć :) Widzę, że mam pokrewną duszę - także kocham sztuki plastyczne, koty i psy (te drugie dopiero od jakichś dwóch lat) i uwielbiam przygotowywać słodycze, w szczególności ciasta :) Miło Cię powitać jako nowego redaktora!
Użytkownik: Meszuge 15.11.2017 21:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziś powitaliśmy nową o... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Witaj i... wesołej zabawy! :-)
Użytkownik: Anna125 15.11.2017 23:07 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziś powitaliśmy nową o... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Cześć Dominiko, miło Ciebie poznać :)
Użytkownik: Jabłonka 15.11.2017 23:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziś powitaliśmy nową o... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Hej, dobry wieczór :) do miłego poczytania.
Użytkownik: Alldonna 16.11.2017 08:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziś powitaliśmy nową o... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Witaj, mam nadzieję, że będziesz odnosiła liczne sukcesy w pracy:)).
Użytkownik: miłośniczka 16.11.2017 13:46 napisał(a):
Cześć Dominiko!

Zachęcamy Cię również do zupełnie prywatnego odkrywania BiblioNETki - dzielenia się wrażeniami z lektur, dyskusji z nami, oceniania książek (czym przecież ten serwis stoi). I do spotkań z nami! :-) Mamy nadzieję, że polubisz tu być. Nie tylko zawodowo. A wsiąknięcie w klimat forum ułatwia też z pewnością prace redakcyjne. ;-)