Dodany: 17.10.2017 10:30|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

„Śpiące królewny” w autokarach Polskiego Busa

Śpiące królewnyOd wczoraj (16 października) trwa akcja promocyjna książki Śpiące królewny Stephena Kinga, która ukaże się na polskim rynku 24 października. Wydawnictwo Prószyński i S-ka podpisało umowę z przewoźnikiem Polski Bus, by każdy podróżujący mógł przedpremierowo przeczytać fragmenty najnowszej powieści mistrza grozy

Jeśli chcielibyście skorzystać z tej okazji, musicie jedynie podłączyć swoje mobilne urządzenie do bezpłatnego internetu LTE w autokarze. Na ekranie powinna pojawić się automatycznie informacja o akcji, a pod nią fragment książki.

.Akcja promująca Śpiące królewny to początek dłuższej współpracy wydawnictwa i przewoźnika. Przedpremierowe fragmenty kolejnych nowości Prószyńskiego i S-ki będą dostępne dla pasażerów już wkrótce.

Coś dziwnego dzieje się z kobietami zapadającymi w sen: szczelnie owija je zwiewna substancja przypominająca kokon. Gdy ktoś je budzi, gdy obrastający je materiał zostaje naruszony bądź zerwany, uśpione kobiety wpadają w dziką furię i stają się szaleńczo agresywne; śpiąc, przenoszą się do innego świata − świata, w którym panuje harmonia, a konflikty są rzadkością. Tajemnicza Evie jest jednak odporna na błogosławieństwo, bądź klątwę, niezwykłej śpiączki. Czy jest medyczną anomalią, którą należy przebadać? A może demonem, którego trzeba zabić? Porzuceni mężczyźni, zdani na siebie i swoje coraz bardziej prymitywne odruchy, dzielą się na wrogie frakcje, niektórzy pragną zabić Evie, inni ją ocalić. Część wykorzystuje panujący chaos, by zemścić się na starych bądź nowych wrogach. W świecie nagle opanowanym przez mężczyzn wszyscy uciekają się do przemocy…

Śpiące królewny

Na podstawie: materiały prasowe od wydawcy

Użytkownik: Klosterkeller 18.10.2017 08:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Od wczoraj (16 paździer... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Żeby nie było pomyłki: polecam tekst i pomysł. Książki czytałam fragment i raczej jej nie kupię.