Spotkanie z Danem Brownem w Warszawie

Autor: Wiadomości

Data dodania: 2017-10-12 11:00

​24 października 2017 roku zapraszamy wszystkich miłośników tajemnic, przygody i bestsellerowych książek Dana Browna do Warszawy. Autor takich popularnych pozycji, jak Kod Leonarda da Vinci (Brown Dan) oraz Anioły i demony (Brown Dan) spotka się w godzinach 19:00-21:00 ze swoimi fanami w Centrum Premier Czerska 8/10. Będzie promował swoją najnowszą powieść, Początek (Brown Dan).

Bilety można już kupić w serwisie „Co Jest Grane 24”.

Inicjatorem wydarzenia jest „Gazeta Wyborcza”, a partnerem Wydawnictwo Sonia Draga.

Dan Brown to bez wątpienia najpopularniejszy autor naszych czasów. Umiejętności łączenia teorii spiskowych z talentem do konstruowania skomplikowanych zagadek i intryg zjednały mu rzesze czytelników na skalę nieznaną dotąd we współczesnej literaturze. Jest autorem takich ksiażek, jak Cyfrowa twierdza (Brown Dan), Zwodniczy punkt (Brown Dan)Zaginiony symbol (Brown Dan)  i zekranizowane Inferno (Brown Dan)Anioły i demony (Brown Dan) oraz Kod Leonarda da Vinci (Brown Dan), okrzyknięty „thrillerem wszech czasów”. Fenomen tego tytułu potwierdzają wydania w kilkudziesięciu językach i ponad 80 mln wydrukowanych egzemplarzy. Łączny nakład wszystkich wydanych dzieł Browna przekroczył 170 milionów egzemplarzy.

Dan Brown jest absolwentem Amherst College i Phillips Exeter Academy, byłym wykładowcą literatury angielskiej i scenopisarstwa, a z zamiłowania muzykiem.

Centrum Premier Czerska 8/10 to miejsce spotkań poświęconych twórcom i dziełom z dziedziny literatury, filmu, teatru, muzyki, gier komputerowych lub mody. Dotychczas odbyły się już rozmowy poświęcone m.in. biograficznej książce Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego Ania: Biografia Anny Przybylskiej (Kubicki Grzegorz, Drzewicki Maciej), a także z podróżnikami Elżbietą Dzikowską, Martyną Wojciechowską, Markiem Kamińskim i Aleksandrem Dobą oraz Mirosławem Wlekłym, autorem książki Tu byłem: Tony Halik (Wlekły Mirosław).

Źródło: materiały prasowe

komentarzy: 0