Dodany: 27.09.2017 14:00|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim w Toruniu

Robert MałeckiZapraszamy w środę 4 października do Książnicy Kopernikańskiej (ul. Słowackiego 8) na spotkanie z Robertem Małeckim – politologiem, filozofem i dziennikarzem, a także autorem kryminałów Porzuć swój strach oraz Najgorsze dopiero nadejdzie. Spotkanie promuje drugą część trylogii kryminalnej z Markiem Benerem. Spotkanie promuje drugą część trylogii kryminalnej z Markiem Benerem.

Wstęp jest bezpłatny.

O autorze:

Robert Małecki (ur. 1977 r.) to politolog, filozof i dziennikarz, ale również miłośnik kryminałów i thrillerów. Szczęśliwy uczestnik warsztatów kreatywnego pisania realizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu, a także tych organizowanych przez Maszynę do Pisania; laureat ogólnopolskich konkursów na opowiadanie kryminalne (MFK Wrocław i Kryminalna Piła). Jeśli w jego głowie nie pulsuje bas Bena Otręby i nie rozbrzmiewają solówki Jurka Styczyńskiego, znaczy, że jest chory. Do tej pory nie był.

Najgorsze dopiero nadejdzieO Najgorsze dopiero nadejdzie:

Marek Bener, właściciel i dziennikarz lokalnego tygodnika, podejmuje się odnalezienia zaginionej maturzystki. Znużony sierpniowym upałem odkrywa kolejne tajemnice rodziny Żelaznych, a im więcej wie, tym trudniej rozwikłać mu prostą z pozoru zagadkę. Przeżyje jednak wstrząs, kiedy okaże się, że dziewczyna może mieć coś, co przed laty należało do jego zaginionej żony. Nowy trop przeczołga go przez podziemia hazardu i zmusi do spojrzenia w przeszłość. To w jej cieniu kryją się najgorsze koszmary. Pytanie tylko, czy porzuci swój strach i znajdzie w sobie dość siły, by się z nimi zmierzyć.

Na podstawie materiałów prasowych

Zdjęcie: Łukasz Piecyk