Dodany: 14.09.2017 12:06|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Wspomnienia z ogólnopolskiego spotkania Biblionetkowiczów 2017

Zlot Biblionetkowiczów 2017Minęły dwa tygodnie od Ogólnopolskiego Zlotu Biblionetkowiczów, który w tym roku został zorganizowany w Nieborowie i przyciągnął bardzo dużą liczbę uczestników. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji – między innymi wycieczka po Muzeum Guzików w Łowiczu, spacery po kompleksie pałacowym w Nieborowie i Arkadii, a także ognisko i rozgrywki Dixita z nagrodami od redakcji (jak pisze atka08: „każda rozgrywka na normalnych zasadach będzie gorsza do wersji Biblionetkowej”).

Tegoroczny Zlot zorganizowała Olimpia – zadbała o najdrobniejszy szczegół i komfort uczestników, za co wszyscy serdecznie jej dziękujemy!

Biblionetka może pochwalić się jedyną tak zżytą społecznością, która spotyka się co roku, by porozmawiać o książkach, wymienić się ulubionymi tytułami i po prostu miło spędzić czas w swoim towarzystwie. W tym roku w Nieborowie były „opowieści o mamutach na remontowanych peronach, kotach na zamkniętych dworcach, systemach układania książek, spadaniu bezpieczników, obciążeniu stropu na metr kwadratowy, wadze metra kwadratowego książek, cichych gruszach na miedzy, lepieniu pierogów i o tym, ile razy można pożyczyć tę samą książkę” – tak zlot zapamiętała Czajka. minutka wspomina natomiastspotkanie starych znajomych i poznanie nowych, pogaduchy poważne i zwariowane, ognisko, zwiedzanie pięknych miejsc, niezapomniane przeżycia”.

Jeszcze raz dziękujemy i widzimy się za rok. Na szczęście ten „zlotowizm” – jak zauważa Marżin – to jeden z tych „w pełni legalnych i zdrowych nałogów”.

Po więcej wspomnień i komentarzy na temat spotkania zapraszamy do wątku na forum.

W oczekiwaniu na kolejny zjazd Biblionetkowiczów prezentujemy kilka Waszych zdjęć – całą galerię znajdziecie na Facebooku.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Wy również braliście udział w tegorocznym Zlocie. Jeśli macie zdjęcia i wspomnienia ze spotkania, którymi chcielibyście się podzielić, piszcie do nas na adres newsy@biblionetka.pl. Przesyłajcie zdjęcia – dodamy je do facebookowej galerii.

Użytkownik: lutek01 14.09.2017 15:09 napisał(a):
O, i jest baner!
Czyli jednak Warwi nie zapomniał banera, tylko mu się wydawało, że zapomniał.
Użytkownik: Czajka 14.09.2017 17:48 napisał(a):
Odpowiedź na: O, i jest baner! Czyli j... | lutek01
Nie wydawało mu się, tylko namalował baner karnymi kredkami od Olimpii. ;) Bardzo ślicznie.
Użytkownik: miłośniczka 14.09.2017 21:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Minęły dwa tygodni... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Było świetnie! :-) Jesteście niezastąpieni!
Użytkownik: Stormbringer 15.09.2017 12:03 napisał(a):
Odpowiedź na: Minęły dwa tygodni... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Pytanie z innej beczki: czy logo na początku filmu to czyjaś indywidualna inicjatywa, czy zapowiedź nowej szaty graficznej? :)
Użytkownik: soulavaOpiekun BiblioNETki 15.09.2017 12:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Pytanie z innej beczki: c... | Stormbringer
Mała zapowiedź nowego ;)
Użytkownik: Stormbringer 15.09.2017 12:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Mała zapowiedź nowego ;) | soulavaOpiekun BiblioNETki
Podoba mi się. :) Będę wyglądał zmian.