Dodany: 10.08.2017 10:51|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Przeprowadź wywiad z pisarką Julie Anne Long – zadaj pytanie autorce

Wywiad z Julie Anne LongMamy możliwość przeprowadzenia wywiadu z Julie Anne Long. Jeśli chcecie zadać jej pytania, nie wahajcie się: wpiszcie swoje pomysły tutaj, w komentarzu pod postem; czekamy na nie do 24 sierpnia. Najciekawsze prześlemy autorce.

Julie Anne Long należy dziś do grona najbardziej lubianych amerykańskich autorek – jej powieści charakteryzują się wartką akcją i emocjonującą intrygą. Napisała między innymi powieści Jak zaczyna się miłość? (Long Julie Anne) czy Miłość niezwyciężona (Long Julie Anne)​ (która ukaże się w Polsce 18 sierpnia). Otrzymała nagrodę RITA Award, jej książki co roku znajdują się wśród najlepszych powieści wybieranych przez czytelniczki Amazonu.

Użytkownik: Klosterkeller 15.08.2017 07:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Mamy możliwość przepro... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Pytanie: Czy udane, bądź nie, życie seksualne ma wpływ na proces powstawania dzieła literackiego?
Użytkownik: mrs_bernadetta 23.08.2017 16:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Mamy możliwość przepro... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Pytanie: W epilogu książki "Miłość niezwyciężona" przedstawila Pani potomków rodów Eversea i Redmond we współczesnym czasie. Czy myślała Pani o tym, żeby kontynuować tą serię z nowymi bohaterami w naszych czasach? Stworzyć taką wielopokoleniową sagę?