Biblionetka jedzie na wakacje!

Autor: Wiadomości

Data dodania: 2017-07-17 09:00

Biblionetka jedzie na wakacjeOd 17 lipca do 25 lipca możliwe będą zastoje na Biblionetce – zarówno na stronie głównej, jak i w poczekalni. Prosimy o cierpliwość, jeśli chodzi o Wasze teksty – mogą pojawić się na stronie dopiero po 2–3 dniach.

Mamy nadzieję,  że Wy również znaleźliście odrobinę czasu na odpoczynek w te wakacje.

Niezależnie jednak od tego, gdzie spędzacie lipiec, życzymy Wam wielu świetnych i inspirujących książek. Podzielcie się w komentarzach Waszymi wakacyjnymi lekturami.

komentarzy: 5

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2017-07-18 20:45 napisał(a):

Odpowiedź na: Od 17 lipca do 25 lipc... | Wiadomości Pokaż rodzica

Nie zgłaszam zastrzeżeń co do dodawania recenzji z opóźnieniem, ale do znikania - tak. Wrzuciłam do poczekalni w sobotę recenzję książki "Na górze cisza" G.Bakkera (która niechcący, na skutek odświeżenia strony, dodała się podwójnie). A w okresie między wczorajszym wieczorem a dzisiejszym wieczorem znikła. Nie ma jej ani w poczekalni, ani w zakładce "Recenzje i opinie", ani na stronie książki. To co mam teraz robić? Wrzucać powtórnie czy czekać, aż ją ktoś gdzieś (kto? gdzie?) znajdzie?

Użytkownik: misiak297Opiekun BiblioNETki 2017-07-18 20:48 napisał(a):

Odpowiedź na: Nie zgłaszam zastrzeżeń c... | dot59Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

A sprawdziłaś, czy nie masz w zakładce "zwroty"?

Ja ze swej strony mam nadzieję, że sprawdzający nie zapomną dodawać recenzji do "polecanych".

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2017-07-18 21:23 napisał(a):

Odpowiedź na: A sprawdziłaś, czy nie ma... | misiak297Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

A gdzie jest zakładka "zwroty"? Ja na stronie niczego takiego nie mam. Jedynie kiedy jest coś do skorygowania/uzupełnienia, to przy logowaniu mi się ukazuje ramka "przejdź do wykazu recenzji do poprawy", ale nic takiego nie miało miejsca.

Użytkownik: misiak297Opiekun BiblioNETki 2017-07-18 21:39 napisał(a):

Odpowiedź na: A gdzie jest zakładka "zw... | dot59Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Ja mam ad blocka, więc tego komunikatu nie widzę, natomiast zwroty pojawiają się między zakładkami po prawej stronie. Jeśli są.

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2017-07-18 21:40 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja mam ad blocka, więc te... | misiak297Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

No to nie mam.