Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Pyrkon 2017 – święto wszystkich miłośników fantastyki

Autor: Wiadomości

Data dodania: 2017-04-20 09:00

1 osoba poleca ten tekst.

Pyrkon 2017Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki do Poznania! Już w następny weekend (28.04–30.04) odbędzie się tam kolejna edycja festiwalu Pyrkon – największego takiego wydarzenia w Polsce i jednego z największych w Europie.  

Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji związanych z fantastyką we wszystkich jej przejawach – cosplay, wykłady, konkursy, warsztaty, wystawy i pokazy nie z tej ziemi. Ponadto będzie możliwość spotkania się z wybitnymi twórcami – zarówno literatury (pojawią się m.in. Robert Wegner, Andrzej PilipiukSamantha Shannon), jak i gier, seriali, filmów. Pełny program wydarzeń dostępny jest na stronie internetowej: http://pyrkon.pl/2017/program/. Tam znajdziecie również wszystkie istotne informacje dotyczące nie tylko samego Pyrkonu, lecz także czasu i miejsca wydarzeń, dogodnego dojazdu czy zakupu biletów.

„Biblionetka” miała przyjemność zostać patronem medialnym tegorocznej edycji festiwalu i od czasu do czasu informować Was o najciekawszych wydarzeniach związanych z Pyrkonem. 

Pyrkon 2017

Podziel się:

komentarzy: 0

Dodaj komentarz