Dodany: 31.03.2017 10:48|Autor: Semm

Polecam!

„Wybuchowa osiemnastka” to najnowszy tom przygód wystrzałowej łowczyni głów. Na początek dowiadujemy się, że właśnie wróciła ona z Hawajów, z wycieczki, o której była mowa już w poprzedniej części. Tyle że… nie wszystko poszło tak, jak powinno – powiedzmy, że Morelli i Komandos mieli małe spięcie, którego efektem są połamane nosy, porozcinane wargi, podbite oczy. A Stephanie nie chce wyjaśnić, co się stało ani skąd na jej palcu ślad po obrączce. Interesujące, prawda? :P

Poza dalszymi przygodami uczuciowymi Śliwki mamy tu do czynienia z tajemniczym zdjęciem, które wiele osób koniecznie chce zgarnąć, a które jakimś trafem trafiło do torebki panny Plum, a także kolejną porcją NS-ów, wśród których – uwaga, uwaga – jest Joyce Barnhardt, odwieczny wróg protagonistki. W dodatku babcia Mazurowa zaangażowała swoją przyjaciółkę w warzenie wywarów miłosnych dla Stephanie.

Dzieje się naprawdę wiele! Jak zawsze nie wiadomo, z czym wyskoczą bohaterowie – napadną na sklep, wyciągną z bagażnika rakietę czy może załatwią napastnika ciastem :-D. Jest tu zestaw barwnych, zabawnych oraz zdecydowanie nieszablonowych i niestandardowych postaci, które robią wszystko, by nas rozbawić. Książki Janet Evanovich to po prostu rewelacyjne źródło rozrywki, które – mimo że tomów mamy już za sobą wiele – nadal się nie wyczerpuje.

Polecam serdecznie!