Dodany: 2017-02-23 19:29|Autor:

Książka: Miasto Luster
Cronin Justin
Notę wprowadził(a): sowa

Apokalipsa zombie... bez zombie. Ich miejsce zajmują przerażające wampiry.

"Miasto luster" to ekscytująca i porywająca ostatnia część trylogii "The Passage – Przejście", którą sam Stephen King określił jako "jedno z największych osiągnięć amerykańskiej fikcji fantasy". Jest to zakończenie dziejów wydarzeń odbywających się w postapokaliptycznym świecie ogarniętym groźnym wirusem, który zamienia ludzi w wampiry.

Ta krwawa powieść fantasy trzyma w napięciu od początku do samego końca. Oferuje poruszające zakończenie serii, na które od lat czekali fani. Wydawać by się mogło, że głównym przesłaniem autora jest przedstawienie miłości, jako "uczucia wyższego", które stanowi sens ludzkiego jestestwa i najważniejszą potrzebę.

Miasto luster – trzecia część trylogii "The Passage – Przejście"

– Postapokaliptyczny thriller, który wymyka się tradycyjnym kanonom.
– Ludzkości zagraża wirus, który co prawda nie zamienia ich w zombie, ale równie krwiożercze wampiry.
– Wartka akcja i zaskakujące wydarzenia, które nie pozwolą odłożyć książki na bok.
– Kontynuacja serii "The Passage", która doczekała się pierwszego miejsca na liście bestsellerów "New York Timesa".

[Albatros, 2017]