Dodany: 19.01.2017 06:07|Autor:

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, równie parne co teksańskie noce, nie liczą się konwenanse, lecz to, co jest sensem naszego życia.

Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna - córka ambitnego polityka, od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa - szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell, osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie, oszołomieni namiętnością, początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i pozwoli na spełnienie marzeń?

Agnieszka Lingas-Łoniewska - z wykształcenia polonistka, a z zamiłowania pisarka tworzącą prozę skierowaną głównie do kobiet. Ma na swoim koncie również udział w antologiach. Jest laureatką konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. W roku 2012 została uhonorowana nagrodą - żelaznym glejtem Ambasadora Krakowskich Targów Książki. Autorka prowadzi swój blog internetowy, gdzie zamieszcza informacje o nowych książkach oraz spotkaniach autorskich.

[Wydawnictwo Novae Res, 2017]