Dodany: 18.11.2016 14:49|Autor:

Stres, lęk, strach, panika – tych uczuć doświadcza każdy. Okaleczająca jest dopiero ich nieustanna obecność. Oznacza życie w duszącym uścisku lęku i niemoc wyswobodzenia się z niego. W dzisiejszym społeczeństwie panika i agorafobia, czyli strach przed opuszczeniem bezpiecznych progów własnego domu, przysparza cierpienia wielu ludziom. Nie musi tak być. W swoim światowym bestsellerze Pauline McKinnon opisuje, jak przezwyciężyła agorafobię dzięki unikalnej technice medytacyjnej. Książka "Wycisz strach" opisuje jej doświadczenia, a jednocześnie jest niezwykle cennym źródłem praktycznych wskazówek dla wszystkich borykających się z podobnymi problemami.

"Historia przedstawiona w tej książce to najtrafniejszy opis agorafobii, jaki czytałem. Jest wspaniała w swojej prostocie i przenikliwej dokładności klinicznej".
Dr Ainslie Meares

"Książka »Wycisz strach« może odmienić twoje życie i przywrócić ci jego pełnię – spokój, komfort psychiczny i radość. Z przyjemnością polecam pozycję, która daje takie rezultaty".
Dr Ian Gawler

Pauline McKinnon jest psychoterapeutką; od dwudziestu pięciu lat badanie, praktykowanie i nauczanie medytacji stanowi nierozerwalną część jej życia. Mieszka w Melbourne w Australii.

[Zysk i S-ka, 2007]