Dodany: 03.10.2016 21:15|Autor: Singielka007

Recenzja :)

Oczywiście, cała trylogia "Delirium" to według mnie mistrzostwo, a "Delirium. Opowiadania" to po prostu miły dodatek.

Poznajemy nieznane dotąd momenty z życia Hany, Annabel, Raven i Aleksa.

Okazuje się, że Hana to nie jest tak "wspaniała" przyjaciółka jaką wydawała się od początku.

Okazuje się, że Annabell, matka Leny i Rachel, miała powód, żeby nie wrócić po dzieci.

Okazuje się, że Raven jest nie tylko wojowniczką, ale kimś więcej.

Okazuje się, że Alex szukał Magdaleny ciągle i ciągle.

Są to krótkie historie, które na pierwszy rzut oka nie mają znaczenia, ale każdy fan "Delirium" powinien je znać.
Najbardziej zaskoczyła mnie chyba historia Raven i Tacka. Jak opowiadała o nim jak pierwszy raz się spotkali, jak uciekła z Blue, jak... no może nie będę wam spoilerować ;)
Jednak każda historia miała w sobie coś.

Wykonanie książki dobre, ale i tak większe wrażenie zrobiło na mnie sama trylogia. Na końcu książki znajduje się psychotest "Ile masz w sobie z wojownika?".
Nigdzie nie było jakiegoś większego punktu kulminacyjnego, ale czego można wymagać od dodatku? Ot urywki historii z życia bohaterów.
Przyznam, że cytaty z książki są piękne <3