Dodany: 03.06.2015 02:00|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Dzieje się coś ważnego? Napisz do nas!

ważneBiblionetka żyje dzięki swoim użytkownikom. Wielu z Was wie o tym, co dzieje się na rynku książki lepiej od nas. Dlatego mamy dla Was propozycję. Jeżeli wiecie o jakimś ważnym wydarzeniu (impreza, premiera, konkurs, nagroda itp) związanym z książkami – napiszcie do nas. Nie ma złych tematów (no dobra... są, ale nie powinno to Was ograniczać), a jedyne, co ryzykujecie to... nieopublikowanie Waszego materiału na Biblionetce. Każda opublikowana wiadomość będzie miała link do profilu użytkownika (a także link do jego strony, jeżeli tylko autor sobie tego zażyczy).

A teraz najważniejsze – jak dostarczyć nam wiadomość? Wysyłając prywatną wiadomość do użytkownika „Wiadomości” albo mail na adres: newsy@biblionetka.pl.

Co jeszcze można dodać? „Samych interesujących wiadomości”?

Użytkownik: Aquilla 27.05.2015 20:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Biblionetka żyje dzięki... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Gwoli wyjaśnienia: Mamy poinformować o wydarzeniu, czy napisać cały artykuł? Bo powyższy tekst można rozumieć na dwa sposoby :)
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 27.05.2015 21:38 napisał(a):
Odpowiedź na: Gwoli wyjaśnienia: Mamy p... | Aquilla
I jedna i druga forma nas interesuje. Czujesz się na siłach napisać całą wiadomość? To świetnie. Ale jeżeli chcesz tylko o czymś poinformować - to również docenimy takie wsparcie.