Dodany: 09.12.2014 20:39|Autor: patronaty

Czytatnik: Patronaty BiblioNETki

Jak zdobyć Patronat BiblioNETki?

Patronatem obejmujemy książki, które są dobre i warte zainteresowania BiblioNETkowiczów. Nie jest istotna tematyka - najważniejsze czy pozycja w ocenie redakcji BiblioNETki jest warta rekomendacji.

Przed podjęciem decyzji zapoznajemy się z materiałami nadesłanymi przez wydawcę. Zastrzegamy sobie możliwość wystosowania do wydawcy prośby o udostępnienie treści książki. Zapoznaje się z nią wtedy redakcja BiblioNETki wraz z niewielkim gremium złożonym z zasłużonych użytkowników serwisu, których zdanie redakcja ceni.

Objęcie danej książki patronatem nie ma żadnego wpływu na oceny przyznawane danej książce przez użytkowników, ani na mechanizm „Poleć mi książki”, ani na BiblioNETkowe rankingi. Chcemy by nasze rekomendacje były maksymalnie obiektywne i niezależne.

W ramach świadczeń patronackich oferujemy:

- news na stronie głównej serwisu BiblioNETka informujący o premierze książki

- promocję książki na fanpage'u serwisu BiblioNETka na Facebooku

- prezentację okładki na stronie głównej (okładki książek patronackich ukazują się rotacyjnie przez okres około 2 miesięcy)

- prezentację okładki w sekcji patronaty na prawym marginesie każdej podstrony (rotacyjnie przez okres około 2 miesięcy)

- prezentację książki (okładka i informacja o tytule) w zakładce "Patronaty"

- zapis o objęciu patronatu nad książką w katalogu BiblioNETki

Informacje o możliwości otrzymania patronatu BiblioNETki oraz o dodatkowych świadczeniach (recenzje, konkursy, reklamy, teksty w dziale "Polecane", itp) można uzyskać pisząc na adres: patronaty@biblionetka.pl.