Dodany: 05.10.2014 17:57|Autor: Sylwia_

Najciekawsze recenzje września - nagrody

Nagrody główne w konkursie na najlepsze recenzje września otrzymują: Ambroży za tekst Gdzie jesteś, najmiłościwszy władco tego świata? o książce Na spotkanie człowieka oraz  Marylek za tekst  Non omnis moriar o książce  Koniec jest moim początkiem (Terzani Tiziano)

Ponadto spośród autorów recenzji opublikowanych w sierpniu postanowiliśmy wyróżnić BiblioNETkowiczów:

Siaczex za tekst O kanonie o książce Od Gilgamesza do Tybetańskiej Księgi Umarłych (antologia; Dixon Kent, Dixon Kevin, Edmonds Dayton i inni)

Natanna51 za tekst O tych, którzy się nigdy nie poddali o książce Legion (Cherezińska Elżbieta)

Kuba Grom za tekst Koniec końców o powieści Ręka: Ostatnie śledztwo Kurta Wallandera (Mankell Henning)

yyc_wanda za tekst  Być szczęśliwym – egocentryzm czy obowiązek każdego z nas? o książce Projekt Szczęście albo Dlaczego przez cały rok śpiewałam o poranku, sprzątałam w szafach, kłóciłam się jak należy, czytałam Arystotelesa i dobrze się bawiłam (Rubin Gretchen)

Nagrodą główną są książki/książka o wartości do 70 zł, które autor zwycięskiej recenzji wybiera samodzielnie. Autorzy wyróżnionych tekstów będą mogli wybrać nagrodę spośród książek objętych patronatem BiblioNETki. Gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się mailowo w sprawie nagrody. Sponsorem konkursu jest Ravelo Sp. z o. o.

Użytkownik: Ambroży 05.10.2014 19:34 napisał(a):
Odpowiedź na:   Nagro... | Sylwia_
O rany, niezmiernie mi miło odebrać to zaszczytne wyróżnienie. Ogromnie się cieszę i serdecznie gratuluję pozostałym wyróżnionym.
Użytkownik: natanna51 05.10.2014 19:39 napisał(a):
Odpowiedź na:   Nagro... | Sylwia_
Gratuluję nagrodzonym i sama oczywiście ciesze się z wyróżnienia, za które dziękuję.
Użytkownik: Kuba Grom 08.10.2014 00:41 napisał(a):
Odpowiedź na:   Nagro... | Sylwia_
O proszę. nie spodziewałem się że dostanę jakąś nagrodę, bo nie była to zbyt szczegółowa recenzja.