Dodany: 01.08.2014 14:09|Autor: Michał Małysa

Książki i okolice> Książki w ogóle

Jak napisać recenzję - darmowy ebook

Cześć!

Nie wiedziałem do końca, gdzie zamieścić ten temat, postanowiłem więc napisać na forum najbardziej ogólnym. Napisałem ebooka na temat recenzowania książek, robienia tego w sposób fajny, ciekawy i nowoczesny :) 25 stron praktycznych porad przyda się szczególnie blogerom książkowym, ale biblionetkowi recenzenci też powinni znaleźć coś dla siebie.

Wrzuciłem go w miejsce, które powinno być najwygodniejsze dla czytelników. Możecie bowiem czytać zarówno online, jak i ściągnąć na dysk klikając przycisk "download PDF" w prawym górnym rogu (co polecam, gdyż czytnik zmienia czcionkę i jest mniej wygodny). Oto on:

Malutkie słowo wstępne znajdziecie również na moim blogu (http://www.michalmalysa.pl/2014/08/jak-napisac-recenzje-ksiazkowa-darmowy.html), ale nie jest ono potrzebne do czytania publikacji.

Mam nadzieję, że sporo z niej wyniesiecie, a może i podejmiecie w kontrowersyjnych punktach dyskusję (prosiłbym dla porządku o komentarze w podlinkowanej notce), może z niej wyniknąć coś ciekawego i dobrego :)

Pozdrawiam
Michał Małysa
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 02.08.2014 01:04 napisał(a):
Odpowiedź na: Cześć! Nie wiedziałem ... | Michał Małysa
Dziękuję. Chętnie poczytam:)