Dodany: 03.07.2005 16:35|Autor:

opis z okładki

Pojawia się przed nimi perspektywa nowego życia. Megan miała zająć się uporządkowaniem księgowości na zamku Calhounów, a jej syn miał poznać licznych mieszkających tam kuzynów. Megan była zadowolona. Uznała, że praca ta pozwoli jej zyskać samodzielność finansową, a także zapomnieć o wstydliwej przeszłości. Przyjęła pozę chłodnej profesjonalistki i przysięgła, że jej nigdy nie pozwoli sobie na porywy serca.

Przyjaciel rodziny, Nathaniel Fury, postanowił zdobyć Megan juz pierwszego dnia, i został odprawiony. Czy jednak opór stawiany przez tak kruchą istotę jak kobieta może stanowić jakąkolwiek przeszkodę dla mężczyzny, który pół życia pędził na morzu w walce z żywiołami?

[Harlequin, 2005]

Użytkownik: losswiergiellos 25.07.2016 01:04 napisał(a):
Odpowiedź na: Pojawia się przed nimi pe... | Renata.Ann
Przeczytałam cztery z pięciu książek z cyklu i muszę powiedzieć, że z każdą kolejną byłam coraz bardziej rozczarowana.
Owszem, pierwsza trzyma poziom, bardzo mi się spodobała. Ale potem odkryłam ten sam wzorzec we wszystkich historiach.
Ona i on z jakiś powodów pałają do siebie niechęcią, ale jednocześnie czują nieodparty pociąg do tego drugiego. W końcu namiętność zwycięża, a po tygodniu są w sobie na amen zakochani.
Do tego mamy zbiór czterech prześlicznych sióstr i przystojnych, (na ogół) zamożnych mężczyzn.
Serio? Nie dało się wymyślić nic lepszego?

Najlepiej wybrać jedną lub dwie książki z serii i zachować dobre wspomnienia.
Polecam historię Suzanne.