Dodany: 20.01.2017 12:44|Autor:

„Z szafy wychodzili ludzie, którzy pomagali Staszkowi, gdy tego potrzebował. Chłopiec bał się, że ta pomoc nie będzie do końca za darmo…”

„Autor w sposób interesujący, ba! – pasjonujący snuje opowieść, która w żadnym momencie nie nudzi. Książka wciąga, wręcz porywa. Także dorosły czytelnik znajdzie dla siebie zaskakująco dużo. Jest to bez dwóch zdań lektura godna polecenia”.

Rafał Dębski, redaktor naczelny miesięcznika „Science Fiction F i H”

Zabójcza dawka humoru!

To coś więcej niż przygoda.

Nowy dom, nowa szkoła i nowi znajomi. Wszystko nowe, oprócz starych... szkolnych problemów. Czy Staszek jest nastoletnim Supermanem? A może zwykłym gimnazjalistą, który potrafi poradzić sobie z każdym problemem? Trójki klasowe to nowy pomysł polskiego szkolnictwa... Staszek, Karol i Antek podejmują wyzwanie. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie tajemnica, którą skrywa... no właśnie pewna niesforna stara szafa.

Książka, od której nie oderwiesz się nawet na chwilę! To opowieść o przyjaźni i honorze... a wszystko z odrobiną magii!

„Fantastyczna przygoda, która wciąga od pierwszych stron. A co ważne, bawiąc – uczy! Na mój belfrowski nos – to będzie bestseller!”

Maria Sobstyl, nauczyciel w gimnazjum w Knurowie

[Paperback, 2011]